30 C
Kopychyntsi
сьогодні 20.05.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоА ти записався у бібліотеку?

А ти записався у бібліотеку?

-

Хлопчики й дівчата, які дуже люблять читати

Привіт, дорогі друзі! Радий повідомити вам пречудову новину – у мене є тезка! Ще один Читайлик проживає у невеличкому містечку Копичинці. Саме так називається конкурс на кращого читача міської бібліотеки для дітей. І проводиться він уже третій рік поспіль. А за титул переможця змагаються поміж себе учні 1-4 класів копичинських загальноосвітніх шкіл та села Котівки. Ось що розповіла про конкурс у листі завідувач бібліотеки Галина Турок.

«Читайлик» нагороджує переможців

 

Хтось записався у бібліотеку вперше, хтось уже не один рік знаходить тут улюблені книжечки. Як би не було, але всі учасники охоче читали, пізнавали нове, спілкувалися з друзями. Шанс на перемогу мав кожен, адже визначали кращих у кількох номінаціях. Поважне журі враховувало те, як часто діти відвідують бібліотеку, хто скільки прочитав книг і чи бережно ставляться учні до них.

На урочисте дійство з нагоди пошанування юних «читайликів» завітали гості з району та області. А Тернопільський ляльковий театр подарував усім присутнім виставу «Маленька фея». Запросили акторів на свято підприємці міста – І.Круць, В.Тимчишин, В.Липка, В.Повражек, Я.Схаб, Я.Василик, М.Марак, В.Бурбило, Л.Ширякова.

В індивідуальному змаганні перемогли Володимир Семанчук, учень З-А класу ЗОШ №1, та Ігор Нарадка, учень 3-Б класу ЗОШ №2. Тим, хто дуже старався, але кому трішечки бракнуло балів, бібліотека вручила «Приз симпатій». У командному заліку перше місце розділили учні 1-Б класу ЗОШ №2 та 3-А класу НВК «ЗОШ №1-гімназія». Від бібліотеки вони отримали обіцяний бонус – по 100 гривень, книги та символічні читацькі квитки. Грамоти, подарунки та подяки усім призерам вручали голова міста Володимир Пеляк та начальник відділу культури і туризму Гусятинської РДА Роман Сагайдак.

Тернопільська обласна бібліотека для дітей відзначила не лише конкурсантів, а й старших читачів книгозбірні: Анастасію Тимчишин, Христину Липку та Юрія Круця.

Потішили гостей свята пісні «Хору лісових дзвіночків» – ансамблю хлопчиків з Копичинської школи-гімназії. Захоплення й бурхливі овації викликав танець Ромео та Джульєтти, який виконали учні ЗОШ №2 Павло Круць та Христина Липка.

Дирекція ЦБС вручила дитячій бібліотеці добірку літератури для молодших читачів. А кредитна спілка «Відродження» подарувала майже сорок книг видавництва «Махаон», на які нетерпляче очікували дітлахи, бо підбирали книги на їхнє замовлення.

Працівники бібліотеки щиро вдячні всім, хто прилучився до конкурсу: дітям, батькам, педагогічним колективам і директорам шкіл, Копичинській міській раді і кредитній спілці «Відродження», відділу культури і туризму Гусятинської РДА і дирекції ЦБС, Тернопільській обласній бібліотеці для дітей. А також директору і працівникам Копичинського ЦКІД за гостинність, директору і акторам Тернопільського лялькового театру за цікаве і змістовне свято, всім меценатам. Адже без вашої підтримки наше свято не було б таким теплим, радісним і світлим.

Галина ТУРОК,

завідувач Копичинської міської бібліотеки для дітей.

 

На фото:

найактивніший читач – Володимир Симанчук; урочисті миттєвості свята.

Взято з сайту газети "Свобода"

попередня статтяПоїздів поменшає
наступна статтяУсім школам школа
http://svoboda.te.uahttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...