30 C
Kopychyntsi
сьогодні 25.06.2022
Архів новин 2006-2018СуспільствоУ Чикаго зібрали 4000 доларів на потреби копичинецьких солдатів

У Чикаго зібрали 4000 доларів на потреби копичинецьких солдатів

-

 Висловлюємо щиру подяку нашим землякам з американської діаспори, які проживають у Чикаго за передані кошти на допомогу копичинецьким бійцям. Завдяки згуртованості та патріотизмі, який проявляється не тільки у вишиванках на грудях та синьо-жовтих прапорцях на машинах, а у реальній допомозі їм вдалось зібрати аж 4000 доларів. Частину суми, а саме 625 дол. було використано на купівлю тепловізора Pulsar HD38S та генератора (125 дол.) для 128 бригади. Решту суми планується використати на закупівлю одягу, взуття та іншого оснащення, яке буде необхідне. Тому просимо звертатися солдатів та їх родичів у разі необхідних потреб за телефонами 0976544541 (Вероніка), 0977006401 (Андрій).

Також з практики бачимо, що завдяки старанням копичинецьких газдинь, сухих борщів виготовляється більше ніж потрібно нашим хлопцям. Це можна пояснити тим, що зона АТО харчами забезпечена добре, але є ще передові ділянки фронту, де доставка продуктів вкрай ускладнена. Тому в кого є інформація про потребу у наших Душевних борщах просимо зголошуватись.
Окремо хочеться подякувати Антоненку Андрійку, який ще зовсім малим разом із батьками виїхав у США, але серцем завжди залишався з рідними Копичинцями. Він заощаджуючи та витративши всі свої кишенькові гроші купив два комплекти професійної термобілизни, для наших солдатів. Такі яскраві приклади життєвої позиції зовсім юних українців, ще раз доказують той факт, що перемога не за горами.

 

Спонсор допису: Шукаєте де взяти кредит? Переходьте на damvb.org/loan_application, подавайте заявку і дізнавайтесь результат

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецькі продюсери фі...

А чи знали ви, що у нас є своє кіно? Мистецьке Збіговисько Delirium презентувало 8 коротких фільмів на історичну тематику, які зняли протягом останнь...

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

Показ фільму “Людин...

Ось як відбувся показ фільму "Людина з Табуретом в Копичинцях".