Головна Архів новин 2006-2018 Релігія Перше Святе Причастя в храмі Св. Миколая - 2012

Перше Святе Причастя в храмі Св. Миколая – 2012

-

 

Я хліб життя.
Хто приходить до мене – не голодуватиме;
хто в мене вірує – не матиме спраги ніколи» (Йо. 6, 35)

Десятий день червня 2012 року для парафіян церкви Св.о.Миколая запам’ятався найбільше. Саме цього дня тут відбулося урочисте Перше Святе Причастя.  

Перше Святе Причастя – це мить, яка закарбовується у серці назавжди, це хвилина, яка дарує радість життя, це миттєвість, яка веде нас до неба.

У цей величний день яскраве сонце Христового Царства оживило душі маленьких діточок, які прийняли Ісуса до свого серця. Адже превеликою цінністю нашого Спасителя, незрівнянною і дорогою є Пресвята Євхаристія. Це сонце Христового Царства – святої Церкви, що її огріває і оживляє.

Складаємо велику подяку пароху о.Ігорю Середі, а також Васюті Наталії Вікторівні за те, що вони так легко і щиро, а також з великою любов’ю пройшли з нашими дітьми той перший шлях Божої науки, що веде до Життя Вічного.

Щиро зичимо Вам та вашим родинам доброго здоров'я, безмежного щастя і добра, достатку і благополуччя, блавсіх земних благ та Господньої опіки на многії літа!

 

 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.