30 C
Kopychyntsi
сьогодні 20.07.2024
Архів новин 2006-2018РекламаГолос «Тінь Сонця» зазвучить в Копичинцях!

Голос «Тінь Сонця» зазвучить в Копичинцях!

-

Хто досі не вірить в це повідомлення – має унікальну можливість 6 березня завітати в місцевий Кінотеатр імені Тараса Шевченка і переконатися на власні очі. Так, бо саме в цей погожий весняний день відбудеться ексклюзивна для нашого міста літературно-музична зустріч з талановитим музикантом і поетом, лауреатом й учасником багатьох фестивалів, творчою і тверезомислячою людиною – Сергієм Василюком, добре знаним в Україні як «голос» популярного, успішного, з унікальним стилем гурту «Тінь Сонця».

 

Отже, повторюючись, в приміщенні Кінотеатру імені Тараса Шевченка, 6 березня о 17 годині пісні козацького духу від вокаліста групи «Тінь Сонця» екзаменуватимуть на міцність стіни закладу культуру. Адже та енергетика, з якою видають звуки хлопці й дівчата столичного гурту, а зокрема її серце, Сергій Василюк, спроможні творити дива: розтоплювати закостенілі душі, повертати любов між людьми, змінювати світ на краще, змінювати вічнопригноблену, але від того не менш героїчну нашу Україну! Саме останнє положення про міць нашої землі й має на меті показати музика гурту «Тінь Сонця». Бо ж чим найбільш славна й сильна наша Україна? Так, козаками й піснею!

 

tinsoncia002.jpg

 

Самі ж «Тінь Сонця» на персональному сайті http://sun-shadow.info кажуть, що грають «серйозну музику у стилі «український волелюбний folk-metal”. Потужний драйв, філософські тексти і сильний вокал утворюють разом справжній український Рок. Фольковість гурту дуже вдало поєднується з класичним «хеві-металом». Нарешті можна почути не вже затасканий укрроком «фольк-стьоб» чи «балканщину», а якісну музику. Музику козацького духу!»

 

tinsoncia001.jpg
Сергій Василюк – вагома цеглина у розвитку українського істинного мистецтва

У одному з своїх інтерв’ю соліст та басист гурту Сергій Василюк, який, власне, і приїде 6 березня до Копичинців, так сказав про дебютний диск «Тіні Сонця»: «Ідеї зв’язку минувшини і сьогодення ми сповідуємо ще з минулого року. За цей час ми напрацювали доволі повноцінну програму «Над Диким Полем». Минуле прокидається і саме зараз, що надає доброго оптимізму. Ми ж не песимістичний гурт… …Наш глядач доволі різноманітний: від щирого українця до традиційного металіста. Та інакше і бути не може: важка музика – це енергія нездоланної сили, а сила наша – українська».

Ось так ми коротко ознайомились з тим, що чекає Копичинці й зокрема нас у перші дні весни 2009 роки. Як бачимо, нам дуже підфартило, що тепла пора починається з приємних подій і новими сторінками до книжки про цікаву історію славного міста. Тож не гайте часу сидячи на дивані за переглядом «мила» та іншого непотребу, що лише деградує людину. Весна прийшла! Оновлюйтеся!

Прийдіть й наповніть свою закоцюблу від зими душу музикою!

Початок концерту о 17 год. Ціна квитка – 10 грн. Яка чудова можливість: не треба їхати до Києва – концерт сам приїде в Копичинці, і всього за 10 грн.! Пам’ятайте, у кризу, яку створили нам політики, врятує тільки шоколад, музика і кіно. О, до речі, після концерту розпочнеться сеанс фільму 🙂

Чекаємо вас з нетерпінням!

Квитки можна придбати у Комп’ютерному центрі «kopy.com».

PS. Концерт пройде НЕ в рамках жодної агітації 🙂 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

Кубок громади – 2020: виз...

1 серпня на стадіоні біля Нічлави відбувся турнір з футболу “Кубок Громади – 2020”. Цьогоріч у ньому взяли участь 11 місцевих команд з Копичинецької ...

Реставрацію Кутецької цер...

Незалежне видання TEXTY.ORG.UA назвали Церкву Воздвиження Чесного Хреста Господнього в Копичинцях прикладом того, як слід реставровувати дерев’яні це...