30 C
Kopychyntsi
сьогодні 24.06.2024
Архів новин 2006-2018ПолітикаЗаручниками політичних війн у Копичинцях стали господарські питання

Заручниками політичних війн у Копичинцях стали господарські питання

-

У Копичинцях господарські питання стали заручниками політичних війн. Ямковий орнамент на дорогах і проблеми із сміттям. Відсутність централізованого водопостачання і місць для паркування автомобілів, непрацююча каналізаційно-насосна станція. А ще будинок побуду, кінотеатр і колишнє приміщення банку от-от доживуть свої останні дні. Такі реалії життя міста Копичинці. І навіть винного обласна і районна влада вже знайшла – це міський голова Володимир Пеляк. Він викликав на себе їхній гнів через те, що не виконав поставлені перед ним завдання.

Петро Гоч, заступник голови Тернопільської ОДА натякає на бездіяльність: «Я підкреслюю жодного доручення не було виконано – це не може нас влаштовувати і цілком зрозуміло, що ми зараз будемо звертатися до правоохоронних органів, ми будемо звертатися до депутатів міської ради. Нехай реагують на цю ситуацію, яка є в місті Копичинці. При чому доручення, які давалися стосувалися виключно діяльності комунальних підприємств».

Все було б нічого, от тільки пан Пеляк своєї провини не визнає і має, що сказати у свій захист.

Міський голова м. Копичинці Володимир Пеляк телефоном повідомив: «Що стосується тих всіх питань, що вони там озвучили, то по-перше вони абсолютно не орієнтуються в питаннях».

Приміщення колишнього банку «Україна» перебуває у власності фонду держмайна і міська рада не має до нього жодного відношення, пояснює Копичинецький мер. Будинок Побуту планують здати в оренду. Що ж до кінотеатру, то міська рада зверталася до районної, щоб це приміщення включити в перелік закладів культури, але на разі цього не сталося, тому, каже Володимир Пеляк, фінансувати його чи проводити ремонтні роботи вони не можуть.

Голова Гусятинської районної ради Надія Хоптян теж незадоволена міським головою Кипичинець: «В місті повинен бути господар. Людина, яка буде дбати за абсолютно кожну ямку, щоб навести елементарний порядок, біля прилеглих територій, в центрі, біля кожного будиночку, а для цього всього-на-всього хотіти, бажати і займатися конкретними справами».

Міський голова м. Копичинці Володимир Пеляк спростовує: «Інтерес тут сугубо знищення самої будем казати демократичної ради в Густинському районі, на який пані Хоптян та її оточення не мають впливу вже на протязі цілого року».

Коли мова заходить за централізоване водопостачання позиції взагалі кардинально розходяться. Ніби і тема одна, і люди компетентні у цих питаннях, а правда, все одно, у кожного із них своя. Начальник управління ЖКГ облдержадміністрації заявляє, що місто немає права подавати централізоване водопостачання, бо у Копичинцях не подбали про дозвіл. Володимир Пеляк цю інформацію спростовує. Каже у дозволі їм відмовили.

Начальник управління ЖКГ Тернопільської ОДА Марія Степанова зазначає: «Не виготовлено дозвіл на спец водокористування тільки по тій причині, що як міський голова, так і начальник комунального підприємства не зуміли оплатити вісім тисяч гривень за ГДС – граничнодопустимі норми, а це означає, що на сьогодні ми ввійшли в зимовий період і споживачі не отримають централізованого водопостачання».

 

Володимир Пеляк, міський голова м. Копичинці має свою версію: «Господарюючим суб’єктом на нашій території є міське комунальне підприємство і воно вчасно звернулось на видачу дозволу на спец водокористування, проплатило кошти там, щось біля восьми тисяч гривень і їм було відмовлено і дали зрозуміти, що рішайте з першими особами області, якщо вони дадуть добро, то ми будем розглядати».

Із вивезенням сміття у 2012 році теж усе заплутано. Начальник управління ЖКГ облдержадміністрації заявляє, що ні комунальне підприємство, ні міський голова не приклали зусиль для того, щоб отримати дозвіл на вивезення сміття на полігон твердих побутових відходів у 2012 році. Мер думає, що дозволу їм не дадуть через те, що у провладній партії є зацікавлені, щоб міська рада віддала сміттєзвалище в оренду одній з Тернопільських чи Чортківських фірм.

Джерело: INTB

Спонсор допису: Бажаєте купити собі якусь власність закордоном? Можливо вас зацікавить недвижимость италия з хорошими цінами

intb.te.uahttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

«Запобігти. Врятувати. До...

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...

Веломарафон

У суботу, 31 липня відбувся “Копичинецький Веломарафон 2021” до Дня Об’єднання Копичинецької громади. Цьогоріч маршрут склав близько 38 кілометрів та...