30 C
Kopychyntsi
сьогодні 27.11.2023
Архів новин 2006-2018ПолітикаНезакінчені збори

Незакінчені збори

-

Недільного дня в ЦКіД було скликано загальні збори громадян м.Копичинці. Ці збори мали визначити та вирішити певні наболілі питання міста. Проте як показала практика цього не сталось, жодного конструктиву, лише сварки і нарікання збоку людей на мера і його діяльність. Про все попорядку.

Як і було зазначено, на порядку денному було викладено 4 основних питання: 1) звіт міського голови; 2) звіт дільничного інспектора міста; 3) про благоустрій міста; 4) різне.

Слід сказати, що ще до початку зборів в залі відчувалась певна напруга, яка вже з початком зборів вилилась у гнівні коментарі та запитання збоку залу. З самого початку зборів постало питання про саму легітимність зборів, адже за словами певних депутатів міської ради, тут мала місце "гра на випередження" адже якби не депутати зініціювали проведення зборів то мер би не "зрухнувся". Також лунали нарікання на те, що людей було не поінформовано, адже оголошення з’явились лише у п’ятницю після обіду.

"З горем по-полам" збори розпочались. Звіт міського голови містив фактично лише цифри, з яких якшо чесно мені особисто та й багатьом копичанам нічого не було зрозуміло. також мер говорив про якісь ремонти доріг, щебінь, яких окрім нього здається ніхто в місті не бачив. Також говорилось про інші роботи, виконані міською радою. Навіть зачитали суми податків в державний бюджет всіх копичинецьких підприємців. Це як на мене недоцільне. Говорилось багато про наболіле – цвинтар, освітлення. Але щоб не описувати повністю всі збори можна сказати що звіт голови зводився до такої формули: "все в процесі, але немає грошей", "все робиться, але нам помішали" ну і т.д.

В звіті дільничного було зачитано основні правопорушення, які здійснили громадяни на території міста. Проте дільничний наголосив, що працювати в сучасних умовах фактично неможливо. З його уст полилась критика в сторону мера, котрий ніяк не може вирішити питання про розміщення не кажучи вже про відділення міліції, а хоча б опорний пункт. Зал зустрів звіт дільничного оплесками.

В третьому пункті про благоустрій міста місцяни заслухали звіт заступника мера міста Желізняка З.І. та голову МКП "Господар" Лемпарт В. Лемпарт В. розказала про катастрофічний стан справ з міським цвинтарем, міським сміттєзвалищем, про недостатню кількість працівників та інші проблеми міського комунального підприємства.

Після закінчення трьох основних пунктів порядку денного слово взяли декілька депутатів міської ради. Л. Лозовська гостро розкритикувала стан теперішніх справ в місті. З її слів ситуація в місті катастрофічна. Також Лідія Мирославівна запропонувала ознайомитись з декількома фотографіями міста, котрі були вивішані в холлі Будинку культури. І справді, подані фото зовсім не зробили б честі жодній владі.

Також слово отримав депутат міської та районної ради А.Дорогий котрий також почав критикувати міського голову. Зі слів депутата фактично було заперечено весь звіт мера.

В.Павражек виступив із конкретним запитанням до мера, відносно освітлення Кутця. І взагалі, якшо говорити про самі збори то так би не мало бути як було.

Взагалі розказувати можна довго і по різному. Це особисті мої спостереження. У залі відчувалась якась напруга, дуже було відчутно негатив. Можливо просто людям це все набридло. Збори так і не дійшли докінця. Після одного з висловів мера люди покинули зал, не дослухавши до кінця. Під кінець зборів перший мер міста за часів Незалежності – Б.Савка запропонував меру покинути посаду. На тому все закінчилось. Купа криків, негативу і жодного конструктиву. Нажаль. Все більше було схоже на цирк

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Реставрацію Кутецької цер...

Незалежне видання TEXTY.ORG.UA назвали Церкву Воздвиження Чесного Хреста Господнього в Копичинцях прикладом того, як слід реставровувати дерев’яні це...

Незламна повстанка

День захисника України завжди викликає в усіх відчуття радості та гордості за свою державу. Та є люди, у яких цей день викликає ще й болючі спогади п...

День героїв на Меморіалі

23 травня в Україні відзначають День Героїв. На теренах Копичинеччини "меморіал Борців за Волю України" - є яскравим знаком боротьби українців за сво...