30 C
Kopychyntsi
сьогодні 28.06.2022
Архів новин 2006-2018ПолітикаКому дістанеться наша лікарня?

Кому дістанеться наша лікарня?

-

У районному суді, 7 квітня, відбудеться засідання з приводу передачі приміщення Копичинецької комунальної районної лікарні під опіку районного керівництва – повідомив kopychyntsi.com.ua глава міста, Пеляк В. С., у неділю 29 березня.

За словами глави Копичинців, районна влада не надто переймається проблемами міста Копичинці, тож усіляким способами старається до кінця розікрасти наше майно. Натомість в районі кажуть, що місту не впоратися з утриманням лікарні, тож отримати лікарню планують вже на святковому суді, яке припадає на час християнського свята Богоявлення.

Нагадаємо, що Копичинецьку лікарню під час роздержавлення майна у 1992 році перейшла у власність територіальна громада району. Але привласнення майна відбулось без згоди громади міста Копичинці, тож у 2008 році міські депутати вирішили одноголосно проголосували за те, аби лікарня стала власністю копичан. Крім того було визнано передати її в оперативне використання району, яке не перешкоджає фінансуванню.

Примітка автора: останній абзац змінено через неуважність автора.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

Копичинецькі продюсери фі...

А чи знали ви, що у нас є своє кіно? Мистецьке Збіговисько Delirium презентувало 8 коротких фільмів на історичну тематику, які зняли протягом останнь...

НАЙФЕСТИВАЛЬНІШЕ СЕЛО УКР...

8 серпня 2021 року село Яблунів здобуло Рекорд України, як найфестивальнішого села. Щороку тут проходять 4 фестивалі, до кожної пори року.Взимку ...