30 C
Kopychyntsi
сьогодні 24.06.2024
Архів новин 2006-2018ПолітикаГубернатор Тернопільщини розповів, як правильно витягнути бізнес із тіні

Губернатор Тернопільщини розповів, як правильно витягнути бізнес із тіні

-

 Губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян збирається витягнути бізнес-структури із тіні. Про це він розповів під час прес-конференції. За його словами, середня зарплата у краї дещо піднялася і становить 1650 гривень. Це один з найнижчих показників в Україні.

"Хоча, відверто скажу: вона не зовсім така, а значно більша. Але треба бізнес витягнути з тіні, щоб реально показувати ту зарплату, яку люди реально одержують в нашому краї", – сказав Хоптян.
Він наполягає, що контролює це питання не по місяцях, а щодня.
"Сьогодні практично щотижня в області виявляється від 200 до 250 людей, які вчора були неоформлені і одержували зарплату у конвертах. Тепер вони легалізовані і можуть бути спокійні, що їхня робота буде зарахована до відрахувань Пенсійного фонду. Ми контролюємо це питання не по місяцях, а кожен день", – зазначив глава ОДА.
Хоптян згадав, що за місяць платня на підприємстві з виготовлення ковбас у місті Копичинці зросла із 1100 до 1800 гривень. Такі дії він називає "наведенням порядку".
Бізнесмени приходять скаржитися до губернатора на нові умови праці.
"У селі Остап’є Підволочиського району ми знайшли підприємця, у якого із 60 працюючих тільки 2 оформлених. І він ходить до різних політичних сил, допоможіть. І до мене приходив. А допомога – легалізація. Легалізуйся, оформляй усіх 60 і працюй. Іншого шляху просто немає", – наголосив Хоптян.
Ті, хто не хоче легалізувати реальну кількість робітників, закривають фірми.
"У Кременецькому районі 31 пилорама. 14 офіційно працюють, а решта неоформлені. І починають закриватися. Ну закривайся. Але ми не кажемо закриватись. Легалізуйся. Оформи документи і працюй чесно та добросовісно", – сказав губернатор.
Хоптян знає різницю між українськими бізнесменами та іноземцями.
"Я завжди приводжу приклад. Коли збираються бізнесмени з європейських країн, то гордяться тим, що дали до бюджету на 2-3 мільйони більше, ніж минулого року. А наші, на жаль, говорять протилежне – на скільки надурили державу", – додав він.

 Джерело: http://gazeta.ua

Спонсор допису: Цікавитесь сучасними технологіями і веденням бізнесу в інтернеті? Можливо вам потрібно створити сайт, але ви не знаєте де? Вам слід звернути особливу увагу на Создание сайтов в Харькове, за доступними цінами і високою якістю

http://gazeta.uahttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

«Запобігти. Врятувати. До...

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ФК “Копичинці”...

Учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – ФК "Копичинці" на другу частину сезону-2019 дозаявив зіркового 29-річного нападника Івана Рома...