30 C
Kopychyntsi
сьогодні 26.07.2021
Архів новин 2006-2018ПолітикаЧергові позачергові вибори

Чергові позачергові вибори

-

Назва статті – популярний сьогодні анекдот, особливо в Тернопільській області. Не обминули цьогоріч вони і нас. Як не у Верховну то бодай в обласну раду, але мусять бути. В даній статті попробую проаналізувати, що ж дадуть ці вибори для Копичинців і в "копичинецькому контексті".

 

Перш за все, слід сказати коли саме ці чергові позачергові вибори. Отже, помітьте червоним в календарі – 15 березня, фінал політичних перегонів в області . На відміну від виборів у Верховну раду, цьогорічно в Копичинцях буде 3, а не 4 дільниці (ЗОШ №2, в кінотеатрі і ЦКіД, тюрма участі не бере).

Прогнозувати щось я не збираюсь, проте певними своїми догадками і спостереженнями все таки поділюсь.

Хто іде в облраду?

Оскільки вибори місцеві, то і висувають свої списки в основному партії, котрі є найпопулярніші в нашій державі, а також ті, котрі популярні на регіональному рівні.

Агітація і довиборний період.

Навіть враховуючи те, що вибори місцеві, все-таки важелі впливу в області мріє мати кожна політична сила. Вже зараз можна побачити великі тиражі агітації по області за різні сили. До виборів ще півтори місяці, а в Копичинцях вже побували агітаційні намети кількох політичних сил (ВО "Свобода" і УНП, як приклад). Також вже однією політичною силою було організовано концерти в районі та й в Копичинцях зокрема. Зовнішньої реклами ще не так багато, але, думаю, це питання кількох тижнів. Скоро все "замайоріє" і буде відбиватись "блищєчими фарбами".

 

vybor09002.jpg

 

Яка буде явка виборців?

Враховуючи теперішню ситуацію в країні і кредитом довіри до політиків, та беручи до уваги поправку на активність Тернопільської області, думаю, процент явки не буде перевищувати 60-62%.

Що це дасть Копичинцям?!

Враховуючи, що в списках певних партій є деякі копичани, можливо, у разі обрання щось і зміниться на користь міста. Але, дивлячись, як це було до цих виборів, на щось особливе сподіватись не слід. А от в разі зміни проценту впливу в облраді мабуть таки зміниться якийсь певний курс в розвитку області. Тут гадати важко, поживемо, побачимо.

 

vybor09003.jpg

 

Йти чи не йти на вибори?

Вирішувати, звісно, Вам. Проте, думаю, що йти варто. Але й Ви повинні розуміти, що ваш голос – це не обов’язково голос за когось, в кінці бюлетня обов’язково буде пунктик "не підтримую жодної політичної сили", або навпаки – обрати когось, зате потім Ви не будете задумуватись над питанням "А куди ж подівся МІЙ голос?"

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ

ФК «Нічлава» Копичинці став бронзовим призером чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів! Ветерани «Нічлави» нагороджені медалями зі спеціаль...

Підписання Меморандуму пр...

Підписання Меморандуму про співпрацю між уповноваженим органом з питань пробації та службою у справах дітей9 липня 2021 року відбулась робоча зустріч...

Золоті призери

Біатлоністи нашої громади підкорюють нові вершини! Матляк Степан, Тарасюк Тетяна і Тарасюк Тарас отримали призові місця на чемпіонаті Тернопільської ...