30 C
Kopychyntsi
сьогодні 08.12.2023
Архів новин 2006-2018КультураСвято Великого Кобзаря

Свято Великого Кобзаря

-

 6 березня у ЦКіД м. Копичинці відбувся урочистий захід присвячений 197-ій річниці від дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Попри не дуже сприятливу погоду, яка була на вулиці зал був переповнений. Охочих побувати на даному святі не стримувало навіть відсутність вільних місць, а отже багатьом довелося спостерігати за цим величним дійством у проході. 

8.03.2011 – додано фото

Виступ розпочався із вступної прелюдії під час якої вихованці шкіл та театру поезії «Слово» декламували вірші із тематики Т.Г.Шевченка.
Потім усі мали чудову нагоду спостерігати за виступами творчих колективів таких як «Оксамит» та «Первоцвіт».
Активну участь у заході взяли також окремі особи, які виконували пісні та читали поетичні рядки Великого Кобзаря.
Атмосфера у залі стала більш енергійною, коли на сцену вийшли гурт «Земляки». Своїми піснями вони завоювали авторитет у публіки, викликавши тим самим велику хвилю овацій.


У кінці заходу представники різних творчих колективів спільно виконали один із кращих шедеврів «Реве та стогне Дніпр широкий…»
Міський голова Пеляк В.С. подякував усім за хороший виступ та привітав жінок із святом 8 березня!!!

Фото: Павло Білінський

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...