Головна Архів новин 2006-2018 Культура «Первоцвіт» підкорив Прилуки!

«Первоцвіт» підкорив Прилуки!

-

В цю зимову (хоча по погоді і не дуже скажеш) пору збільшив свої мистецькі надбання дитячий зразковий ансамбль танцю "Первоцвіт" м. Копичинці. Цього разу ми відвідали Чернігівську область, а саме м. Прилуки, де взяли участь у всеукраїнському конкурсі "Мистецькі барви". Тітка фортуна знову всміхнулася "Первоцвіту", зробивши їх вкотре володарями Гран-прі.

 

Дорога на конкурс була дуже довгою. Виїхали ми вранці, 1 лютого, і тільки о восьмій годині вечора поселилися у санаторії. Одразу приємно здивував прийом, бо надали нам куратора, який супроводжував усюди по розкладу (торішній колектив, який був під його керівництвом, теж взяв першість). Умови були дуже зручними, адже в санаторії зроблений євроремонт 🙂

У перший конкурсний день, прокинувшись опів на восьму, ми зразу ж поїхали на репетицію в МБК (Міський Будинок Культури), де мало відбутися жеребкування. Нам випало виступати під номером 2 (навіть дивно, бо першими відкривати конкурси вже стало традицією:)). Весь конкурс поділили на безліч номінацій: народний вокал, естрадний вокал та прогресивна музика. З хореографії виділяли: народний танець віком 10-15 років (саме в ній ми і перемогли), сучасний танець віком 10-15 років, народний танець віком 16-35(!)років, сучасний танець віком 16-35 років.

Ми виступили з двома композиціями "Гуцулята" та "На вкраїнському роздоллі". Як завжди, неможливо було і тут обійтися без казусів – посеред танцю вимкнули музику 🙁 Та ми не розгубились, а ще раз насмілилися затанцювати і затанцювали ще краще! Після нашого виступу публіка аплодували з вигуками "Молодці!"

Другий танець вдався без перепон. Після нього залишалося лише чекати. Весь день тривав конкурс, а колективів було таки багато. Вечором у санаторії відбулася дискотека для учасників фестивалю, з різноманітними та цікавими конкурсами! Втомившись, ми позасинали "без задніх" ніг 🙂

Наступного дня – гала-концерт, нагородження лауреатів конкурсу, все трясеться, ми страшенно хвилюємося. Кожен сподівався на перемогу. Напруга зростала, призових місць залишалося все менше і менше, а нас серед лауреатів не було. Невже все втрачено?! І тут зал затамував подих – «Переможцем VII Всеукраїнського конкурсу "Мистецькі барви" стає … дитячий зразковий ансамбль танцю "Первоцвіт"!!!»

Емоції зашкалювали, сльози радості текли по щоках, пищали від несподіванки та не могли повірити собі!!! Цих почуттів словами не передати. Вручили нам кубок, магнітофон і диплом. Крім цього нагородили окремим дипломом Юлію Типу за акторський показ себе на сцені. Журі висловило своє враження, процитую одного з них: "Такие маленькие детки, а большые профессионалы!" Сказали, що керівник, Дереворіз Оксана Василівна, працює в цирку, бо навчила корову танцювати (в одному з танців задіяна "корова") Запросили також нас в Білорусію, у Судак та Київ.

Кожна поїздка надовго залишається в пам’яті, але ця була найкращою! У серці кожного з нас "Мистецькі барви" і Прилуки будуть асоціюватися із радісним вигуком «УРА!!!»

P.S. Виснаження і фізичне та емоційне було настільки великим, що не залишилося сил на загальну фотографію 🙁

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.