30 C
Kopychyntsi
сьогодні 27.05.2022

Фотоісторії

-

 Цікаво переглядати старі фотографії. Від них віє професіоналізмом, загадковістю. Особливо це люблю робити у компанії своєї бабусі. Витягуючи із скрині світлини можна почути цілі історії, про людей, їхні важкі чи героїчні долі. У попередній статті Оновлення розділу "Ретрофото" ми мали змогу ознайомитися із виглядом Копичинець у розквіті радянських часів. Я ж вибрав світлини більш раннього періоду історії нашого міста.

 

artily.jpg

 

 Працівники швейного артіля. Він розташовувався в приміщеннях де до війни промишляли євреї, але так як за часів репресій їх майже всіх винищили, але будівлям скоро знайшли застосування. Зараз це вулиця 22 січня.

 

 

diaspora.bogdan.jpg

 

  1960р. Монреаль. На фото Богдан Кошельник із дочкою. Через міцну статуру і вдачу був зараховано до СС. Після війни емігрував до Канади де і помер.

   

 

prof3.jpg

    В центрі дочка Б.Кошельника, ім’я забуте. Займається винайденням ліків проти раку у Монреальському Університеті, професор медицини. 

 

ditu.jpg

 

  Початкові класи дітей із бідних сімей с.Гора. 1915-1920рр.

 

narodnuydim1914.jpg

     Листівка 1914р. Зверху ще видніється напис "Народий дім". Внизу розміщалися поліцаї. Замітимо що сходи зі сторони на тому місті, де зараз хочуть побудувати вхід у скандальну книгарню.

 

 

striy2.jpg

 

 

  Легкун Марія та Орися Марак. Ці та багато інших фото зроблено фотографом тих часів Марком Чернишом, родом із Куця.

   

 

striy3.jpg

 

 

 

  Дівчата в українських строях. Шведак Лідія, Беднарська Євгенія, Гуменна ганна. Ця та попередня фотографія зроблені під час Шевченківського концерту 1942р.

 

 

 

striy11.jpg

 

    Пам’ятка шкільних товаришок із учителькою М.Пителівною.

 

zamok_kolo_ozera.jpg

 Фото довоєнне. Зроблене біля ставка, перед руїнами замку Баворовського.

 

diasporaludu.jpg

  Фото емігрантів першого покоління з Копичинець. Канада 1925-1930рр.

diasporasimya.jpg

   Ці та інші ретро-фотографії ви можете переглянути у наші фотогалереї. І пам’ятаймо, хто знаю свою історію той має майбутнє.

Спонсор допису: Цікавитесь і турбуєтесь про красу свого тіла і бажаєте відкрити власний spa? Дізнайтесь більше про те як можна построить spa, та зробіть висновки

попередня статтяKopy.com: перезавантаження
наступна статтяСвято коляди

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Вчора, напередодні Дня св...

Вчора, напередодні Дня святого Миколая, 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа отримали сертифікати на прид...

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА ОРИШ...

30 серпня відбулося святкування Дня села Оришківці!

Чемпіону з Копичинець пот...

В березні цього року, ми писали про спортсменів з Копичинець, що захищають честь Копичинецької громади з пауерліфтингу (силовий вид спорту, коли спор...