Цікаво переглядати старі фотографії. Від них віє професіоналізмом, загадковістю. Особливо це люблю робити у компанії своєї бабусі. Витягуючи із скрині світлини можна почути цілі історії, про людей, їхні важкі чи героїчні долі. У попередній статті Оновлення розділу "Ретрофото" ми мали змогу ознайомитися із виглядом Копичинець у розквіті радянських часів. Я ж вибрав світлини більш раннього періоду історії нашого міста.
Працівники швейного артіля. Він розташовувався в приміщеннях де до війни промишляли євреї, але так як за часів репресій їх майже всіх винищили, але будівлям скоро знайшли застосування. Зараз це вулиця 22 січня.
1960р. Монреаль. На фото Богдан Кошельник із дочкою. Через міцну статуру і вдачу був зараховано до СС. Після війни емігрував до Канади де і помер.
В центрі дочка Б.Кошельника, ім’я забуте. Займається винайденням ліків проти раку у Монреальському Університеті, професор медицини.
Початкові класи дітей із бідних сімей с.Гора. 1915-1920рр.
Листівка 1914р. Зверху ще видніється напис "Народий дім". Внизу розміщалися поліцаї. Замітимо що сходи зі сторони на тому місті, де зараз хочуть побудувати вхід у скандальну книгарню.
Легкун Марія та Орися Марак. Ці та багато інших фото зроблено фотографом тих часів Марком Чернишом, родом із Куця.
Дівчата в українських строях. Шведак Лідія, Беднарська Євгенія, Гуменна ганна. Ця та попередня фотографія зроблені під час Шевченківського концерту 1942р.
Пам’ятка шкільних товаришок із учителькою М.Пителівною.
Фото довоєнне. Зроблене біля ставка, перед руїнами замку Баворовського.
Фото емігрантів першого покоління з Копичинець. Канада 1925-1930рр.
Ці та інші ретро-фотографії ви можете переглянути у наші фотогалереї. І пам’ятаймо, хто знаю свою історію той має майбутнє.
Спонсор допису: Цікавитесь і турбуєтесь про красу свого тіла і бажаєте відкрити власний spa? Дізнайтесь більше про те як можна построить spa, та зробіть висновки