30 C
Kopychyntsi
сьогодні 25.06.2022
Архів новин 2006-2018ІншеЖиття – це хвороба...

Життя – це хвороба…

-

Життя – це хвороба, що передається статевим шляхом.

«Життя – це хвороба, що передається статевим шляхом» – ця фраза якомога краще передає сутність самого поняття – життя.

Життя – це шанс 1:500.000.000, а то й і ще менший, в залежності від багатьох факторів. Щоб зародилося життя потрібно докласти неабияких зусиль, а то й і бути просто щасливчиком.

Початок життя – це зустріч 2-х сфер, які зливаються в одну, стають одним цілим (більш детальний опис процесу зародження життя залишу для творчості Сергія Оцела:)). Потім ця сфера починає активний розвиток, і через деякий час формується у щось прекрасне, конкретне і своєрідне. Це дійсно дивно і чудово водночас. Аж стає моторошно від однієї думки, що ми всі пройшли цей шлях, від однієї клітини (набору декількох генів) до багатоклітинного (багатофункціонального) організму.

Уявіть собі, якби ваші батьки не зустрілися, не покохали один одного, не доклали певних зусиль (не спалили певну кількість кілокалорій), то найімовірніше вас не було б на цьому світі. Днем раніше чи пізніше – і це був би вже не ти, а хтось зовсім інший… З іншою свідомістю, іншою тіло будовою і зовнішнім виглядом, з іншими розумовими здібностями – це була б інша людина!

Ми можемо подобатися або не подобатися людям, ми навіть можемо не подобатися самому собі, але ми ніколи не повинні забувати, що ми є унікальною особистістю, і що такого іншого такого немає.

Окрім того, що життя це «венеричне» захворювання, воно ще й смертельно небезпечне. Воно постійно прогресує, розвивається, набуває все нових форм, інколи дає ускладнення. А через 60-70-80, а інколи й через 100 років (а може й набагато раніше) наступає летальний випадок. І смертність від цієї хвороби складає 100%.

Але незважаючи на все, жити – це справді чудово.

Жити з широко розплющеними очима..

Жити – вдихаючи повітря на повні груди..

Жити – відчуваючи красу довкола…

Жити – бажаннями, мріями, почуттями…

Жити – для когось…

Жити, просто так…

попередня статтяКоропець – Копичинці 2:1
наступна статтяЛітній ранок
Туристhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецькі продюсери фі...

А чи знали ви, що у нас є своє кіно? Мистецьке Збіговисько Delirium презентувало 8 коротких фільмів на історичну тематику, які зняли протягом останнь...

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...