30 C
Kopychyntsi
сьогодні 23.04.2024

українА

-

всім писакам од і майстрам пафосу присвячується….

…..О боже, всесильний і всемогутній, не досить того що тебе нема так ти ще й є(zic!), дай щестя і здоровля а найголовніше розуму нашій неньці україні бо ми такий нещасний і богом забутий народ, бо ми не вміємо нічого окрім того аби нити і закликати до бунту і тільки ми українці можемо мільйонним тиражем зібратись на цих довбаних майданах — покричати ««…ко, …ич чи ше там хтось» наш прекрасний і злегка божественний» і не піти далі, вислухати море обіцянок штибу: «ой ну, люди, ну ви знаєте, але ну так вийшло, ну все тепер все буде по-чесному, ну от сьогодні ше нє, але завтра, нє от навіть підказують сьогодні ввечері і далі все буде по-чесному» повірити, знаючи що так не буде, бо не міняється нічого за один день і розійтись по домівках, бо завтра на роботу( а на роботу треба йти, бо там гроші, яких хоча й не платять, але дуже сильно обіцяють).

…Тільки ми можемо вірити в те що наша мова якась там дуже красива, десь там на якомусь конкурсі на якомусь дуже високому місці колись, хоча краса ніколи місцями не вимірювалась і ніколи не була досягненням а завжди була даністю, це як краса дівчини яка ніяк не є її заслугою.

….Тільки ми по два береги Дніпра можемо доводити один одному хто був кращим червоні чи червоно-чорні… забуваючи, що всі, навіть найбільш вмотивовані різними там медальками, орденами і календариками з вождями військові і навіть ті які вважають себе і яких вважають героями були жертвами режимів…

….Тільки ми можемо дивитись улюблений телесеріал під назвою «новини», бідкатись про своє нещасне життя, вивчати конституції, вірити в демократизацію рабовласницького ладу, але продовжувати бути рабами, і що найстрашніше в душі.

….Якщо тобі не подобається влада не забувай, що вона лише дзеркало суспільства і якщо ти бачиш, що там крадуть, беруть хабарі вбивають і м’яко кажучи не зовсім відповідають моральним критеріям різних світових релігійних організацій, то подивись навколо і побачиш те ж… люди довкола теж крадуть, теж беруть хабарі, теж самостверджуються і теж вбивають як фізично так морально інших. При чому в улюблених релігійно-духовно-фінансових організаціях теж (о як гірко це декому чути)! Віра сліпа. Це її природа і метаФізика. Умовно, просто хтось краде колесо від трактора, хтось трактор, хтось 10 тракторів а хтось колгосп. При чому той хто вкрав колесо каже що той хто вкрав колгосп поганий не тому що він справді поганий а просто тому що тому пожастило більше( заздріть однако).

…Звичайно, може ці вищеперечислені риси ментальності притаманні не лише для українців, але коли ти українець то шукай проблеми в собі, а не з»їжджай на те, що москалі, жиди, поляки, масони , фараони, інопланетяни, неандертальці, мавпи, інфузорії-туфельки і так далі погані і капєц як заважають жити і розмножуватись в нашій псевдо- незалежній і, типу, демократичній жовто-блакитній Україні.

…Незалежність і Свобода, це бл##ь два різних слова.

Свобода в душі а незалежності не буває. Бути незалежним ні від кого неможливо, а бути Вільним – це, можливо, мета яка тримає на собі піраміду людських цінностей зі всіми її заохоченнями людей грошима, славою і так далі.

…Якщо ТИ хочеш, щоби довкола щось змінилось сядь(ляж, стань) і трохи подумай(це корисно)( ПРО СЕБЕ) і ДІЙ!!!!!!!!!

попередня статтяЗапах бузку
наступна статтяПекло (2007) Sunshine
Нечай Мічурінhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...

«Запобігти. Врятувати. До...

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА ОРИШ...

30 серпня відбулося святкування Дня села Оришківці!