30 C
Kopychyntsi
сьогодні 08.12.2023
Архів новин 2006-2018ІншеIII Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль

III Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль

-

У Тернополі 20-21 травня на території парку, що над тернопільським ставом проходила III Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль. В ній крім нашого району взяли участь представники багатьох областей Західної України й інших регіонів держави, а також гості з зарубіжжя. Екзотичні та унікальні місця для подорожей та і для відпочинку пропонували усі райони нашої області.

Наш район на цій виставці гідно представили відділ культури туризму райдержадміністрації і Гусятинський інформаційно-туристичний центр разом із відомим краєзнавцем Ковальчуком Михайлом Андрійовичем,. а також нашим талановитим гончарем, майстром художньої кераміки Василем Бардачевським . Сьогодні його вироби знають не лише на Тернопіллі, але й за кордоном. Без уваги не залишились і наш санаторій «Збруч» із своїми цілющими мінеральними водами, які коштували всі гості форуму.

 

Також свої вироби та вміння, які користувались неабиякою увагою гостей, демонстрували юні майстри бісерного плетіння та вишивки Копичинецького філіалу Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості Марійка Хорощак та Клизуб Людмила. А також зачаровували погляд вишиті картини справжньої майстрині Оксани Гриб.

Досить великим попитом користувався наш виставочний павільйон. Дорогих гостей зустрічали піснею неповторні Ольга Романишин і Ольга Рикович із народним аматорським інструментальним ансамблем «Дивограй», печеною гускою та туристичною мікстурою. Мабуть не було таких представників преси та турагенств, які б до нас не завітали. Найближчим часом до нас приїдуть декілька представників тернопільських видань та турагенств, яких зацікавив наш район. Є сподівання, що будуть розроблені нові маршрути, в які будуть включені більшість із історичних та природніх пам’яток нашого краю. Велику зацікавленість викликала «Купальська феєрія», яка відбудеться 6 липня в с.Чагарі, кемпінг «У Збруча», місця для рибалки та відпочинку у палатках.

Під час туристичного заходу діяли ярмарки народних ремесел і майстер-класи. Проводились науково-практичні конференції різної тематики. Для глядачів та учасників була представлена надзвичайно насичена програма виставки та цікава концертна програма.

На виставці потужно були представлені туристичні фірми, заклади харчування та розміщення області і України, які мали можливість запропонувати свої товари та послуги усім гостям форуму.
Ми щиро запрошуємо власників готелів і ресторанів до співпраці у наступному році.

Директор Гусятинського
інформаційно-туристичного центру Т.Я. Василик

Спонсор допису: У вас небезпечне виробництво на підприємстві? Вам обов’язково слід подбати про противопожарные мероприятия, для безпеки

Тарас Василикhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...