30 C
Kopychyntsi
сьогодні 19.05.2024
Архів новин 2006-2018ІншеДивакуватий колекціонер влаштував у Копичинцях надзвичайну ситуацію

Дивакуватий колекціонер влаштував у Копичинцях надзвичайну ситуацію

-

 Жителі містечка Копичинці, що на Тернопільщині, воюють із місцевим “колекціонером”. Чоловік збирає те, що люди викидають. На подвір’ї господар влаштував непролазні сміттєві хащі. Смердить усій вулиці, а щурі навідують сусідів.
Збирач непотребу, пан Микола, – колишній працівник відділу збуту місцевої виправної колонії. За що звільнили, не зізнається. Відтак, тепер не збуває, а лише збирає.

“На ровері зі смітника везе такі великі-великі баули, що його навіть не видно за ними”, – розповідає сусідка Надія Довгань.
Через сусідські сміттєві терикони жінка навіть із хати не хоче виходити. Уже майже рік намагаються щось із цим вдіяти місцеві чиновники. Колекціонера уже й вмовляли, попереджали, штрафували, міліцію викликали – усе марно. Сміттєві гори тільки ростуть, повідомляє ТСН.

 

Представник санстанції, який бачив чимало санітарних порушень, із таким звалищем біля хати стикається вперше. Лікар ще й зайшов до оселі збирача. Каже, там іще гірше.

“Там в квартирі то саме, що й на подвір’ї. Як кажуть, нема де курці носа клюнути. Усе закладено тими стосами, посортованими вторинною сировиною, і є малесеньке ліжко, де він спить і живе”, – поділився враженнями головний санітарний лікар Гусятинського району Олексій Куликов.

Місцеві жителі занепокоєні, як позначиться таке сусідство на їхньому здоров’ї. Бо, кажуть, пацюки та мухи з заваленого сміттям подвір’я можуть поширювати не одну хворобу.

“Щурі бігають. Ми ж то все бачимо, по деревах скачуть. При спілкуванні він абсолютно психічно здорова людина. Він багато законів знає, він начитаний, він розумний. Це просто, не знаю, якась вада, напевне”, – переконує жителька міста Копичинці Оксана Кульчицька.

Шкідливої звички – збирати непотріб – пан Микола обіцяє позбутися. Укотре запевняє, що вивезе відходи туди, звідки забирав роками. Обіцяє вкластися у півтора місяці. “Місяця буде замало, – переконує. – Ще город треба садити”.
Якщо за цей час сміття не поменшає, сусідам радять позиватися на “колекціонера” до суду.

Джерело: tsn.ua

Спонсор допису: Піклуєтесь про власну привабливість? Тоді вам пригодиться Кератин для волос, із яким ви виглядатимете неймовірно

tsn.uahttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

Юні біатлоністи

19-22 грудня 2019 року на НСБ "Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат старшої та молодшої вікової г...

Кубок громади – 2020: виз...

1 серпня на стадіоні біля Нічлави відбувся турнір з футболу “Кубок Громади – 2020”. Цьогоріч у ньому взяли участь 11 місцевих команд з Копичинецької ...