30 C
Kopychyntsi
сьогодні 15.06.2024
Блог

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВИМ

Сьогодні відбулась зустріч – діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоідентифікацію українців.

Остап Дроздов – це письменник та журналіст із власною думкою, різкою та міцною громадянською позицією, але це зовсім не стає на заваді тій атмосфері, котра панувала на сьогоднішньому заході.

Розмовляли й про сучасну літературу, молодь, внутрішній фронт та необхідність розвитку проукраїнської культури.

Ми вдячні Остапу за те, що завітав у нашу громаду та на власному прикладі показав, що історію творимо ми, а плоди цієї праці отримають наші майбутні покоління.

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИШКІЛ

У Копичинецькій Громаді відбувся військово – патріотичний вишкіл «Юний патріот» присвячений до Дня захисника та захисниці України та Дня українського козацтва, за підтримки спілки Ветеранів Афганістану на чолі із Сергієм Лісовим, спілки офіцерів України в Тернопільській області на чолі із Полковником Кравчуком В’ячеславом та оперативно-тактичної групи «Захисту України» Чортківського ВПУ на чолі із Чорнієм Михайлом.

Даний вишкіл відбувся у Громаді вперше, та Він став не просто частиною поглибленого вивчення предмета «Захист України», а й важливим компонентом військово-патріотичного виховання молоді. Адже до проведення заходу було залучено й ветеранів бойових дій на Сході України та в Афганістані й військовослужбовців.

Про необхідність та зацікавленість у даному заході ми можемо переконатись завдяки кількості учнів, котрі сьогодні прийшли, близько 60 випускників шкіл Копичинецької міської територіальної Громади.

Військово – патріотичний вишкіл є не лише формою всебічного розвитку й виховання молоді, а й можливістю дізнатись та перейняти досвід від ветеранів та військовослужбовців. Живе спілкування з дитячою аудиторією, атмосфера позитиву й доброзичливості, спортивні змагання та інші чинники позитивно впливають усіх учасників вишколу.

Сьогодні ж учні отримали базові теоретичні знання із правил поведінки зі зброєю, отримали навички збірки та розбірки навчальних автоматів, ознайомились із видами гранатометів. Також мали можливість здійснити навчальні вистріли із гвинтівок холостими патронами, що принесло їм чимало позитивних емоцій.

Для того аби піднести командний дух учні шкіл проходили смугу перешкод та брали участь у дуельних змаганнях зі стрільби.

Наприкінці військово – патріотичного вишколу учнів було нагороджено грамотами, кубками та медалями, за зайняті місця у змаганнях. А саме, у дуельних стрілкових змаганнях перше місце посіли учні «ЗОШ I-III ст. №2» м. Копичинці, друге місце – учні НВК «ЗОШ I-III ст.№1 гімназія» м. Копичинці, третє місце – «ЗОШ I-III ст.» с. Гадинківці та «ЗОШ I-III ст.» с. Яблунів.Переможцями на смузі перешкод стала команда учнів «ЗОШ I-III ст.» с. Яблунів, друге місце посіла команда учнів НВК «ЗОШ I-III ст. №1 гімназія» м. Копичинці, третє місце зайняла команда учнів «ЗОШ I-III ст.» с. Гадинківці.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Щорічно, 30 вересня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам’ять і мудрість народу. В Україні налічується понад 40 тисяч бібліотек, в яких працює близько 53 тисячі бібліотекарів.

Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотек за їх самовіддану працю! За те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями, для всіх нас.

Копичинецька міська бібліотека для дорослих запросила відсвяткувати цей день разом поетесу Ірина Скасків та волонтерку Христину Феціцу. Військова література – це не про жахливі картинки, це про досвід прожитих днів, це історії сучасних героїв України.

ТРЕНІНГ ІЗ ПРОЄКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Минулих вихідних у Копичинцях відбувся тренінг із проєктного менеджменту.

Учасники отримали якісні практичні та теоретичні знання із написання грантових заявок. То ж тепер на учасників чекає наступний етап, а саме самореалізація у написанні власного проєкту. Реалізувати свої ідеї вони зможуть вже у жовтні.Дякуємо тренеркам за отриманий досвід та нові можливості.

Захід впроваджується ГО “ВГО “Поруч”” у вересні-листопаді в Копичинецькій громаді у рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та транспортної компанії Mary Trucking Inc.

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним завданням якої є ознайомлення та навчання населення основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника.

Тож сьогодні, у переддень свого професійного свята пожежна команда м. Копичинці відкрила свої двері для школярів НВК «ЗОШ I-III ступенів №1 гімназія», ЗОШ №2 та вихованців «Будинку дитячої та юнацької творчості».

Діти змогли познайомитись із рятувальниками пожежної частини та їх роботою. Під час практичної частини заходу, команда продемонструвала школярам обладнання та спорядження вогнеборців. Діти із задоволенням приміряли обладунки бійців ДСНС та загасили умовну пожежу.

Фахівці ДСНС кажуть, що подібні заходи для молоді є надзвичайно корисними, адже навчають бережно ставити до власного здоров’я та життя.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА ОРИШКІВЦІ!

30 серпня відбулося святкування Дня села Оришківці!

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!

Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже традиційного Кубку Громади із футболу.

Урочисте святкування розпочалось із параду вишиванок, який прямував від ЦКіД до парку. Провівши спільну молитву за Україну, голова Копичинецької Міської Ради привітав усіх гостей із святом та відзначив подяками:

Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинці

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м. Копичинці

Копичинецьку мистецьку школу імені Клима Чічки-Андрієнка

Комунальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості Копичинецької міської ради»

Комунальний заклад «Публічна бібліотека Копичинецької міської ради»

Копичинецький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Барвінок»

Комунальну установу «Копичинецький міський центр культури і дозвілля»

Комунальну установу «Копичинецький музей театрального мистецтва Тернопільщини»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КОПИЧИНЕЦЬКА КОМУНАЛЬНА ЛІКАРНЯ” КОПИЧИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Комунальну установу “Центр надання соціальних послуг Копичинецької міської ради”

22 державний пожежний – рятувальний пост 10 державної пожежно – рятувальної частини 6 державного пожежно – рятувального загону ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНІЙ ШКОЛІ «НАДІЯ» (М. КОПИЧИНЦІ)

Під час святкового концерту виступали самодіяльні художні колекти ЦКіД та колективи Дитячої Музичної Школи.