Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 77 гостей на сайті

Реклама

Хоптян пообіцяв «відірвати» для Копичинецької лікарні сто тисяч гривень

Сьогодні Копичинецька районна лікарня отримала нове медичне обладнання, повідомляє газета "За збручем" Це стало можливим завдяки благодійному фонду «Гуманітарна допомога міста Білефельд». Керівник організації Пітер Регер власноруч передав медзакладу усі необхідні папери. 

- В цій лікарні я вже вдруге. В січні ми тут вже були і переконались, що тут персонал робить усе можливе. Єдина проблема – тут не вистачає апаратури. Тому ми хотіли б хоча б трохи допомогти. І зараз передаємо вам ренгтен-апарат і апарат УЗД, – сказав благодійник.

У свою чергу голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян традиційно пообіцяв і свою допомогу.
- Влада області буде підтримувати вас. Я теж подумаю сьогодні, перебуваючи у вас. А у четвер планується сесія обласної ради, ввечері ще буде перерозподіл коштів. Я не знаю скільки, але тисяч сто, я думаю, десь звідкісь відірву. Щоб не було, що голова приїхав і нічого не пообіцяв, – додав губернатор.
Додамо, що благодійний фонд «Гуманітарна допомога міста Білефельд» співпрацює з Україною вже вісімнадцять років.

Спонсор допису: Любите тренуватись та слідкувати за своїм здоров'ям? Купіть тенісний стіл та насолоджуйтесь цим видом спорту


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #3 Naam 15.02.2013, 11:52
Лікарня то є заклад де лікують хворих людей, а не музей для можновладців де вони систематично піаряться. Особливо в гемодіалізному відділенні. На поріг не пускати поки щось обіцяне не зроблять, а то вже хворі сміються з тих їх відвідин. Допотопний німецький БУ рентгенапарат який вічно виходить з ладу?? З такою їхньою політикою скоро точно музей залишиться від лікарні...
Цитата
 
 
#2 Сіра Потвора 16.04.2011, 09:22
я машиною не траскав, бо водити не вмію. :lol: :lol:
Цитата
 
 
#1 Тар 14.04.2011, 14:25
Пан із Германії в шоці від нашого міста, ще й якась потвора машиною його обтраскала. Казав, що такого бардаку і некультурних людей в Німеччині немає ніде.
Цитата
 

Додати коментар