Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

На території комунального господарства спалюють сміття

Проходячи повз територію комунального господарства, вже вкотре спостерігаю одну й ту ж картину: все огорнуто густим димом, повітря наповнене ядучим смородом, на подвір’ї комунгоспу догорає багаття! І це переважно відбувається в дні, коли по місту збирають сміття. Саме частину його тут і спалюють, щоб не везти на сміттєзвалище.

Найжахливішим є те, що все це відбувається за декілька кроків від дитячого садка і переважно в той час коли діти виходять на прогулянку!!! Неможливо пройти повз той сморід, особливо коли вітрянна погода, а наші діти цим дихають, майже кожного дня.

{gallery}2013/dym{/gallery}

Там спалюють і пластик, який при згорянні виділяє шкідливі канцерогенні діоксини, а сам дим знижує і без того слабкий дитя чий імунітет. Недавно довелося дивитися сюжет ТСН про підпали копичинецького сміттєзвалища, що знаходиться за містом, тоді жителі вулиці Шевченка підняли шум, що аж телебачення приїхало. А тут в центрі міста такий безлад і по суті «хімічна зброя», яка шкодить здоров’ю дітей...

Тож чому це відбувається і коли припинеться, на мій погляд, знає лише міська влада, яка таким чином економить кошти - легше ж посеред міста спалити, аніж кудись вивозити.


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #13 Turyst T 03.11.2013, 16:37
Цитую spartanec:
Шановні!!!!
чому ви причіпились до кавуна? Є міська рада, пан мер міста, всі притензії до нього. от давайте всі зберемось під міською радою і будемо вирішувати ці питання! хто за?

+ я за
Цитата
 
 
+1 #12 spartanec 03.11.2013, 07:29
Шановні!!!!
чому ви причіпились до кавуна? Є міська рада, пан мер міста, всі притензії до нього. от давайте всі зберемось під міською радою і будемо вирішувати ці питання! хто за?
Цитата
 
 
#11 Turyst T 02.11.2013, 13:17
Цитую СВ1Й:
Пане Турист велике дякую,за цю тему і фото,але негативна оцінка за суспільний обов'язок,бачивши що Пан Кавун палить,ви замість того,щоб гарно писати втіхаря коментарі припинили це безподобство...

Пане Свій, нарахунок втіхаря... я побачиши кавуна робив йому зауваження і неодноразово, але в нього лише одна відповідь: -"Та пішов ти туди і туди... " Хто зним спілкувався знає что марне йому робити якісь взагалі зауваження.
А те що він бездумний виконавець це і так зрозуміло, тож хто дає йому вказівки , теж думаю можна здогадатися. Просто якби зібралосядекіль ка людей і разом прийшли чи в комунгосп чи в міськраду, то був бі ефект більший, я що зможу зі свого боку зроблю, сила в кількості,,,
Цитата
 
 
#10 СВ1Й 02.11.2013, 10:05
Читаючи коментар про ліс хочу вам відповісти,що наші люди там де живуть там і гадять ну може трошки дальше відходять!візьм ем ліс той,що біля лісництва ну,що хтось приїхав з Калинівщини і висипав там сміття?впевнени й,що ні!берем до уваги ліс,біля лікарні ви бачили,що там за сміття?банки від капальниць, шприци і ампули, хто туди їх викинув? недумаю,що хтось на Баворівщині має підпільну лікарню і привозить різні відходи в ліс)так,що все дуже просто,вибирают ь слабших таких як Кавун чи двірник і ось фотографують і описують!ви фотографуйте чуть вище недумаю,що Кавун по своїй волі це зробив,чи санітарка в лікарні по своїй волі винесла сміття в ліс!ще хочу додати,в обидвох школах майже через день підпалюють мусорні баки,візьмемо і це до уваги,у кожній школі по 50 вчителів,то що ви хочете в Кавуна?смішно
Цитата
 
 
#9 СВ1Й 02.11.2013, 05:43
Шановні жителі міста Копичинці,дуже добре,що ми почали дискусію на цю тему спалення сміття і нетільки!Думаю кожен з вас хто читає палив листя чи траву на городі,так що майте світлий розум і не будьте варятами не робіть шкоди вашим дітям,це звернення до 90 % жителів!вам Пане Турист велике дякую,за цю тему і фото,але негативна оцінка за суспільний обов'язок,бачив ши що Пан Кавун палить,ви замість того,щоб гарно писати втіхаря коментарі припинили це безподобство і нетреба страшити санстанцією!але ж такий у нас менталітет мовчати і час від часу з буди вилазити гавкати
Цитата
 
 
+1 #8 Turyst свєті 01.11.2013, 17:02
Цитую Cвєта:
Шановний турист- просто провокатор. Прийди спочатку в комунальну, виясни хто палив! А може ти турист вночі возиш сміття і палиш?

Доречі, сьогодні знову рівно о 16:00, як по годиннику, всіма відамий "пан" Кавун, із символічним смолоскипом виконав обряд спалення сміття :o,шкода зазняти невстиг. Але якщо треба то і зазнімемо. Тож не кажіть що то я)))
А вам пані Свєта раджу не жартувати так, і припинити димітисередміст а, бо на вас може і санстанція навідітись.
Цитата
 
 
#7 Turyst T 01.11.2013, 14:57
Доречі, це відбувається, як я вже писав у статті, саме в дні коли по місту збирають сміття, а саме Понеділок , середа , п"ятниця і саме в ці дні з майже кожного тижня горить "ватра". Так що закономірність, на мій погляд, відстежити можна.
Цитата
 
 
+1 #6 Turyst T 01.11.2013, 14:49
А в ліс зайдіть!! Кругом один смітник. Чи це я теж понакидав!
Мене, доречі, на відміну від вас батьки навчили не сміти, я собі навіть папірця викинути на землю не дозволю. А ви тут про якісь провокації говорите.
Цитата
 
 
#5 Turyst T 01.11.2013, 14:47
Ви хоча б так не нагліли і коли вам вказують на помилки висновки робили , а не відсварювалися. Ви скоюєте злочин - ВИ отруюєте дітей!!!!
Крім того вишок мобільних під садком натикали, оренду дрете, а потім дивуєтеся чого це наші діти хворіють?!
В яремчі доречі взагалі повідмикали мобільні вишки в центрі міста через мкарги людей,
Цитата
 
 
#4 Turyst T 01.11.2013, 14:43
Пані Свєта, є фото де видно, що серед білого дня коли купа батьків забирають дітей із садка, надимлено так, що пройти наможливо, а пахне вогорілою пластмасою, та кого хочете запитайте.
Тим більше ви ж там тепер обгородилися і палила свіьття спіробітниця, яка це сміття вдень і прибирає помісту, ви ж як я зрозумів і працюєте в комунгоспі, зважаючи на ваш коментар
Цитата
 

Додати коментар