Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 73 гостей на сайті

Реклама

У нас є футболки!

Раді сповістити хорошу новину – у нашого міста з’явилися перші іменні футболки. Ідея створення такого продукту виникла давно, але ніяк не вдавалося втілити задум у реальність. Було на те ряд різноманітних причин: вибір зображення, спосіб нанесення на футболку, ціни на продукцію тощо. Зараз же сповна можемо натішитися високоякісним матеріалом. Ще б пак, адже він із написом ТВОГО рідного містечка. Власником такої футболки зможе стати кожен. Як це зробити – читаємо далі.

 

Зроблено 6 штук пробних футболок із написами „Копичинці” та kopychyntsi.com.ua. Назва міста виділена жирним шрифтом і об’ємними літерами, вище неї розмістилось найменування, а заодно і електронна адреса інформаційно-розважального порталу. Обидва написи знаходяться поверх бекграунду (ним править фото центральної частини міста, зроблене з висоти пташиного польоту). Зображення планувалось виготовити у світло-сірих тонах. Міркуючи, що Копичинці не таке вже і „сірі”, а в минулому славилось насамперед як зелене містечко з великою кількістю дерев, трав, квітників та ін. Тому, і фото на футболці зробили саме в зеленуватому тонуванні. Усі дебютні футболки наразі білого кольору, розмір за європейськими стандартами відповідає позначенню ХL.

Матеріал футболки складається з 100% котону. Бренд виробника не є відомий широким верствам населення, але якість товару напрочуд хороша. Наразі іменні футболки Копичинці надає турецька фірма „Camasurlan”. Нанесення зображення на матеріал здійснюється шляхом термічного оброблення. Гарантія дієздатності товару – 6 прань.

Щоб замовити і собі футболку, варто лише зателефонувати до сайта (див. Розділ „Про сайт”) і вказати потрібний розмір та колір майбутньої футболки. Замовлення буде виконане протягом двох тижнів і доставалене вам кур`єром. Ціни за домовленістю.

Автор фото: Тарас Пасимок. Позував для статті ПашКоКоментарі:

Коментарі  

 
#6 KYS 05.06.2007, 18:57
Хлопці, як все вияснете, напишіть які кольори можна замовити і відповідні ціни.
(можна і з фото)
Цитата
 
 
#5 ПашКо 23.03.2007, 19:38
Але приблизно вона коштуватиме від 27 до 35 гривень. Залежно від кольору та розміру футболки!
Цитата
 
 
#4 ПашКо 23.03.2007, 19:37
Соня, в скорому часі ми напишемо ціни на футболку. Поки що працюємо над вдосконаленням дизайну та просуванням виробництва таких футболок.
Цитата
 
 
#3 соня 23.03.2007, 16:51
Прикольно!!!Мен і це подобається :-) Але було б ще прикольніше якби тут зразу вказували ціну футболки ;-)
Цитата
 
 
#2 Shtyk 06.03.2007, 12:14
Прошу зробити мені чорну футболку... шоб менше прати, і довше носити :-)
Цитата
 
 
#1 Vity@ 03.03.2007, 21:23
Шановні відвідувачі сайту! Як на мене, то така матеарилізована ідея стосовно поширення "наших" футболок має право на життя! Залюбки підтримую ідею, особистим замовленням для себе такого екземпляру!
Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 
Футболки дешево - а также недорогие футболки.