Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

У нас є футболки!

Раді сповістити хорошу новину – у нашого міста з’явилися перші іменні футболки. Ідея створення такого продукту виникла давно, але ніяк не вдавалося втілити задум у реальність. Було на те ряд різноманітних причин: вибір зображення, спосіб нанесення на футболку, ціни на продукцію тощо. Зараз же сповна можемо натішитися високоякісним матеріалом. Ще б пак, адже він із написом ТВОГО рідного містечка. Власником такої футболки зможе стати кожен. Як це зробити – читаємо далі.

 

Зроблено 6 штук пробних футболок із написами „Копичинці” та kopychyntsi.com.ua. Назва міста виділена жирним шрифтом і об’ємними літерами, вище неї розмістилось найменування, а заодно і електронна адреса інформаційно-розважального порталу. Обидва написи знаходяться поверх бекграунду (ним править фото центральної частини міста, зроблене з висоти пташиного польоту). Зображення планувалось виготовити у світло-сірих тонах. Міркуючи, що Копичинці не таке вже і „сірі”, а в минулому славилось насамперед як зелене містечко з великою кількістю дерев, трав, квітників та ін. Тому, і фото на футболці зробили саме в зеленуватому тонуванні. Усі дебютні футболки наразі білого кольору, розмір за європейськими стандартами відповідає позначенню ХL.

Матеріал футболки складається з 100% котону. Бренд виробника не є відомий широким верствам населення, але якість товару напрочуд хороша. Наразі іменні футболки Копичинці надає турецька фірма „Camasurlan”. Нанесення зображення на матеріал здійснюється шляхом термічного оброблення. Гарантія дієздатності товару – 6 прань.

Щоб замовити і собі футболку, варто лише зателефонувати до сайта (див. Розділ „Про сайт”) і вказати потрібний розмір та колір майбутньої футболки. Замовлення буде виконане протягом двох тижнів і доставалене вам кур`єром. Ціни за домовленістю.

Автор фото: Тарас Пасимок. Позував для статті ПашКоКоментарі:

Коментарі  

 
#6 KYS 05.06.2007, 18:57
Хлопці, як все вияснете, напишіть які кольори можна замовити і відповідні ціни.
(можна і з фото)
Цитата
 
 
#5 ПашКо 23.03.2007, 19:38
Але приблизно вона коштуватиме від 27 до 35 гривень. Залежно від кольору та розміру футболки!
Цитата
 
 
#4 ПашКо 23.03.2007, 19:37
Соня, в скорому часі ми напишемо ціни на футболку. Поки що працюємо над вдосконаленням дизайну та просуванням виробництва таких футболок.
Цитата
 
 
#3 соня 23.03.2007, 16:51
Прикольно!!!Мен і це подобається :-) Але було б ще прикольніше якби тут зразу вказували ціну футболки ;-)
Цитата
 
 
#2 Shtyk 06.03.2007, 12:14
Прошу зробити мені чорну футболку... шоб менше прати, і довше носити :-)
Цитата
 
 
#1 Vity@ 03.03.2007, 21:23
Шановні відвідувачі сайту! Як на мене, то така матеарилізована ідея стосовно поширення "наших" футболок має право на життя! Залюбки підтримую ідею, особистим замовленням для себе такого екземпляру!
Цитата
 

Додати коментар