Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 41 гостей на сайті

Реклама

Підтримай нас!

Сядь зручно та подумай: скільки ти вже разом із kopychyntsi.com.ua? Чи подобається тобі портал? Що в місті заслуговує більше поваги за інформаційний сайт Копичинців? Подумав? А тепер глобальніше помисли: за улюблені речі потрібно платити гроші, чи не так? Так. А за сайт доводиться платити? Правда ж ні? Ні! Бо ми не вимагаємо цього від тебе, але, все ж, будемо вдячні за допомогу. Як саме ти можеш збагатити улюблений портал не встаючи з-за комп’ютера – дізнайся далі.

Віднедавна на сайті ми започаткували смс-розрахунки. Хоч ви, за бажанням, могли б переводити потрібну суму на систему Web Money, але тоді потрібно було б вставати з-за комп’ютера, іти в найближче відділення банку, чекати у черзі і, словом, затратити багато часу. А зараз маєте можливість не відходячи від улюбленого сайта допомогти йому у розвитку та просуванню. Адже саме від вас, дорогі користувачі, залежить доля міста Копичинці і його інформаційного ресурсу.

Як надіслати гроші? Це дуже просто. У правій частині вікна сайта ви знайдете розділ, який так і називається „Підтримай нас”. Тиснемо на фотокартці кредитної картки, а далі слідуємо умовам. Ви можете відправити зі свого телефону суму від 1 до 16 грн. Головне, правильно вказати ваш оператор зв’язку, вибрати певну суму, та відправити смс із текстом привітання, побажанням сайту, будь що. І не забудьте на початку смс вказати номер, що попередньо задасть система переводів. Час від часу ми наводитимемо статистику на сайті з переводів смс.

Також згодом відкриємо розділ смс-привітання. Якщо ви хочете привітати дорогу людину зі святом на сайті міста, щоб це побачили усі, то відправте смс з текстом привітання у розділі „Підтримай нас”, і не забудь вказати на початку смс номер, що попередньо задасть система. Номер, на який потрібно надсилати привітання, система переводів також вкаже. Головна фішка цього розділу смс-привітання у тому, що ми не вимагаємо певної суми, ви маєте вибирати ту суму, яка вам більш до вподоби. Про цей розділ детальніше читайте згодом. Успіху!

Пам’ятайте: ДОКИ ВИ У НАС Є, ДОТИ Й МИ У ВАС БУДЕМО!!!

Дякуємо!!!


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Pashko 25.04.2007, 15:43
Народ, хто гривню нам надіслав???? :-)
Цитата
 
 
#2 Vity@ 22.04.2007, 19:41
Потужно і прогресивно!!! 8)
Цитата
 
 
#1 admin 16.04.2007, 15:18
ЖИИИР!!! 8)
Цитата
 

Додати коментар