Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 30 гостей на сайті

Реклама

Зустріч шкільних друзів 2010. Школа гімназія

Чудовою традицією стало проводити зустріч випускників різних років у першу суботу лютого. Так і сьогодні, 6 лютого в обох копичинецьких школах відбувся подібний захід. Я, як випускник школи №1 був саме на шкільному святі цього навчального закладу. Про враження читаємо далі.

Перш за все слід сказати, що кожне відвідування школи є надзвичайно приємним. Адже велика кількість найпозитивніших вражень пов'язана саме зі школою та роками проведених в ній. Ну а тепер опишу безпосердньо що відбувалось в актовій залі школи-гімназії.

 фото фото фото фото фото фото фото

Як і личить, на даному святі зал був забитий вщент. Організатори свята продемонстрували гостям - хореографічні, вокальні, театральні номери. Не обійшлось і без інтерактиву. Кожен з присутніх став учасником спеціального екзамену, де також були білети, запитання. Щоправда останні зовсім не по географії чи по історії. Тут питання були зовсім іншого характеру "Хто скільки шибок побив за час навчання?", "Чи користувались шпаргалками?" і т.д.

І взагалі на подібних святах панує надзвичайна атмосфера. Випускники різних років пригадують кращі свої роки, проведені в школі.

Фото : bigfan

Інший погляд на подію дивіться на офіційному сайті школи-гімназії

Спонсор допису: У вас проблеми із водопостачанням але ви хочете її виправити? Саме для вас існують насосные станции, котрі можна замовити по тел. (098) 437 9094


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 bigfan 09.02.2010, 09:26
Не знаю як було минулих разів, але щось мені цього разу не сподобалось :sigh:
Цитата
 

Додати коментар