Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 100 гостей на сайті

Реклама

З Днем Захисника Вітчизни!

Від імені сайту kopychyntsi.com.ua вітаю всіх хлопців, юнаків, чоловіків і т.д. з Днем Захисника Вітчизни. Ще недавно воно називалось по іншому - "День Радянської Армії". Слід сказати, що на Західній Україні свято не набуло широкого святкування (догадайтесь чому :)) Так чи інакше, вітаємо всіх Захисників (не залежно яку Україну вони захищали - самостійну чи Радянську, це не має значення), а також людей, які в майбутньому стануть тими захисниками. Ще раз всіх зі святом!


Коментарі:

Коментарі  

 
#32 polkovnik 10.03.2007, 21:26
Колян ти шо колись десь сильно вдарився . З якими ми євреями який Пурим . В нас на початку березня день жінки.
Цитата
 
 
#31 Колян 10.03.2007, 02:02
23 лютого(за старим стилем) і 8березня(за новим стилем)це один і той самий день! В цей день в Персії було вбито біля 75 тис.населення Євреями на чолі з Махобейом та його сестрою, приблизно біля V cтоліття!(За матеріалами Української газети). І на початку березня всі євреї святкують свято Пурим! Значить і ми з ними ! Як вам тепер святкуватиметьс я?
Цитата
 
 
#30 Shtyk 05.03.2007, 12:33
ага-ага... захист це звичайно добре... от козаки захищали свою землю, УПА захищали свою землю... а яку землю захищали українці в ЧА, і від кого? В свідомості багатьох вбито, що Союз захищався від німців, котрі віроломно напали на миролюбиву державу, але існують досить цікаві факти, котрі стверджують, що рано чи пізно Союз готувався атакувати німців… ті просто випередили…
Є звичайно люди котрі гордяться службою в СС, НКВД, ЧА і т.д. і т.п… але від того що вони подають цю свою сторінку життя як „період геройства” не міняється суть справи, на боці котрої вони стояли… і в даний час мені здається блюзнірством гепати в себе в груди і казати „який я справжній чоловік, бо я служив в армії котра нищила мій народ, і то був мій обов’язок, а ви всі жовтороті боягузи від неї косите, косили, і закликаєте косити… габзуєте її славу…”
Цитата
 
 
#29 terry_usa 03.03.2007, 05:58
Я два роки служив радистом ЗАС, забеспечував зв"язком систему, яка дає орієнтуватись літакам в просторі і в часі. На роботи нас возили на асфальтовий завод в Борисполі. Це було раз за всю службу. А обов"язок кожного чоловіка того часу був стати на захист країни, яка тоді була! Все просто і ясно!І цей обов"язок не придумали комуністи чи ще хтось. Він бере свій початок ще з древньої Еллади, Спарти.
Цитата
 
 
#28 Shtyk 02.03.2007, 19:50
ніхто і не свариться... тільки нєфік тут агітувати як класно було в СА... і який то цікаво обов’язок? построїв хату генералу? чи плиткою обложив? майстерності набрався і за кордон... далі обов’язок виконувати?
Цитата
 
 
#27 ПашКо 02.03.2007, 17:32
НЕ сваріться! Кожен з вас по-своєму правий, і не треба гнати бочку один на одного. Яка різниця тепер, коли живемо у вільній Українській державі? Демократія. Хочеш святкуй, хочеш не святкуй. Все просто...
Цитата
 
 
#26 terry_usa 02.03.2007, 17:18
Мені нема в чому виправдовуватис я, бо я виконав свій обов"язок перед країною, в якій жив. А ви виконали? То хто тоді виправдовується ?
Цитата
 
 
#25 Shtyk 01.03.2007, 12:17
ти просто не бачиш дій ВНУКІВ України... може тому що ти далеко від України? А може просто хочеться виправдатися перед собою?
Цитата
 
 
#24 terry_usa 01.03.2007, 07:08
Хтось може вказати ім"я головного рабовласника за СРСР? Чи зараз ми не є рабами наших доморощених рабовласників? То чому коло 10 мільйонів (!) українців розкидані на заробітках? Чому не чути праведного гніву до рабовласників? Чому не видно дій вірних ВНУКІВ України? Чому вони тупо не можуть допомогти принести хоч води тим вірним синам України, які ще живуть? Де той патріотизм без лишнього словоблуддя? Простіше поставити якісь нам"ятники, щоб потім час від часу займатися ідолопоклоніння м, ніж просто принести якісь продукти з магазину тим, що боролись за вільну Україну! Де здоровий глузд?
Цитата
 
 
#23 terry_usa 01.03.2007, 06:59
Солдат за визначенням є гарматним м"сом, чи то за Совдепії, чи в Україні, чи в Занзібарі, чи в Штатах! Освіта нині не на висоті!
Цитата
 

Додати коментар