Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

В Копичинській виправній колонії (№ 112) відбувся традиційний турнір з міні-футболу

З нагоди святкування 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні адміністрація Копичинської виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 112) організувала та провела традиційний турнір з міні-футболу.

В турнірі взяли участь чотири команди: команда співробітників установи, команда Української спілки ветеранів Афганістану у Тернопільській області та дві команди засуджених установи.

Змагання проводились по коловій системі. Під час змагань учасники проявили неабияку майстерність та прагнення до перемоги. Особливо запеклою боротьба була між командами співробітників установи та командами засуджених відділень соціально-психологічної служби, оскільки засуджені мали змогу позмагатись із своїми начальниками відділень та іншими співробітниками установи.

 

Перемогу здобула команда засуджених установи відділень соціально-психологічної служби № 5,7, друге - представники адміністрації установи, команда Української спілки ветеранів Афганістану у Тернопільській області зайняла третє місце, четверте - виборола команда засуджених відділень соціально-психологічної служби № 9,10.

Подібні зустрічі стають добрим стимулом для фізичного самовдосконалення засуджених, виховання командного духу серед них та уміння ефективно взаємодіяти один з одним.

Всі учасники змагань отримали грамоти за перемогу та участь у турнірі. Від Української спілки ветеранів Афганістану у Тернопільській області засудженим були подаровані футбольні м’ячі та кубки.

Олександр Окрушко,
заступник начальника установи із СВПР
Копичинської виправної колонії (№112)
управління ДПтС України в Тернопільській області


Коментарі:

Додати коментар