Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 52 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

У Копичинцях відбулась благодійна ярмарка

У недільний святковий день 24 серпня, в День незалежності нашої держави, в Копичинецькому Центрі культури і дозвілля відбувся не тільки традиційний патріотичний вечір- концерт під назвою "Єднаймося, свідомі українці!",але й благодійна ярмарка домашньої випічки, зініційована музеєм театрального мистецтва Тернопільщини для збору коштів на потреби української армії.

Організатори ярмарки дуже вдячні копичинецьким господиням-пекаркам, котрі охоче відгукнулись на ідею проведення такого заходу і дружно об"єднались для доброї і, нині такої необхідної, справи.
В благодійній ярмарці взяли участь майстрині-кондитери: Алла Чобіт, Оксана Ухач, Ірина Грещук, Наталя Барабаш, Оксана Негнека, Леся Дроздова. Вони спекли справжні вироби-шедеври – коровай з вишитим рушником і тризубом, торти і пляцки, оздоблені кольорами українського прапора, пряники і кекси із національною символікою та багато інших смаколиків, котрі були такі цікаві, що шкода було їх куштувати.

{gallery}2014/yarmarka{/gallery}

 

Бажаючих придбати випічку було дуже багато, так що, навіть, не всім вистачило посмакувати ярмарковими солодощами. Натомість, вони мали змогу придбати інші сувеніри: прикраси з полімерної глини, (коралі, сережки, кулони та інше) ручної роботи школярки Христини Процанін, котрій окрема подяка, за те , що вона долучилася до благодійної акції.
Також свою сувенірну продукцію представила фірма "Kopy.com".

Активними помічниками на ярмарці були волонтери Мар"яна Ничка і Дарина Виницька. Урочистості та святковості додало те ,що всі учасники і відвідувачі ярмарки були одягнуті у наші рідні українські вишиванки.

Одночасно, музей театрального мистецтва Тернопільщини, проводив благочинний аукціон – продаж картин з виставки художника Степана Ядловського. Маляр сам виступив із пропозицією зібрати кошти і передати їх для армії.
Спільна справа дала добрі результати. В загальній сумі було зібрано 7 204 гривні і передано для придбання всього необхідного нашим воякам.


Коментарі:

Додати коментар