Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 40 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Роздуми на тему сміття на цвинтарі

 Традиційно на Великодні свята ми відвідуємо могили наших рідних. Я завжди вважав цвинтар місцем особливим. Тут найкраще молиться, повсякденні проблеми відходять в сторону, думки рівні і спокійні. Ними керує розуміння того, що все матеріальне минуще, смерті не омине ніхто, рано чи пізно прийде і твій час.

Тому нічого дивного не має в тому, що багато людей завчасно резервують собі кращі місця, адже ніхто не хоче щоб його могилу засипали сміттям, що ми для прикладу бачимо у рядах зі сторони колишньої автобази. Можна звичайно вигороджуватись виправданнями, що нести немає куди, але ж на початку нового цвинтаря є місце звідкіля сміття вивозиться, чому не нести туди? Далеко скаже хтось, тай в принципі коли бачиш гору, вважаєш за дурість нести свій оберемок за триста метрів.
Як же вийти із такої неприємної ситуації? Осмілюсь запропонувати свої варіанти. І так, перший. Оголосити неформальний конкурс на місця для поховання і за виручені кошти вивезти сміття, навести порядок і для запобігання нових скупчень, облаштувати смітник в легкодоступному для техніки місці, наприклад в районі котельні.

{gallery}2012/cvyntar{/gallery}
Варіант номер два. Так як вже багато років міська комунальна служба не дає собі ради, то пропоную віддати цвинтар під управління нашим храмовим громадам. Вважаю трішки несправедливим той факт, що відправи, поминання, похорони підпадають під юрисдикцію церкви, а облаштування вічного спокою померлих перекинуто на плечі МКП «Господар». Нехай останній займається дорогами, тротуарами, міським сміттям та ін. Все-таки, церковні подвір’я завжди прибрані та доглянуті. Правда боюсь що перепоною може стати узгодженість всіх громад, адже парафії різні по кількості прихожан і відповідно похоронів, але судячи з останньої хресної дороги між отцями і відповідно парафіями настав мир, тай думаю проведена робота зарахується якщо не на землі, то на небі, адже всіх нас чекає Божий суд та вічне життя.

Спонсор допису: Робите ремонт в квартирі і шукаєте деревянные окна. Тоді вибирайте найкращий варіант та будьте впевнені у якості


Коментарі:

Коментарі  

 
#10 bigfan 15.05.2012, 07:04
Цитую слава1972:
А навіщо ще цвинтар ділити ?Сьогодні цвинтар,а завтра місто поділемо.Мені здається , що це не вихід.Краще фотографірувати людей, які смітять, фото клеїти в центрі міста, а на брамах цих осіб, писати плакати великими буквами (ЦІ ЛЮДИ СМІТЯТЬ НА ЦВИНТАРІ) .Може так завстидаються і візьмуться за розум.І обовязково треба людину ,яка б слідкувала за порядком ..А міська рада, щоб хоч сіткою огородила цвинтар і зробила ворота, щоб не заїзджав на територію хто хотів.Можна зібрати пару ідей і визначитись.Скоро все місто завалять мусором.

Та чому ділити, об'єднувати. Зійшлися представники конфесій, стали, зробили, і пішли.
Цитата
 
 
#9 слава1972 14.05.2012, 19:14
А навіщо ще цвинтар ділити ?Сьогодні цвинтар,а завтра місто поділемо.Мені здається , що це не вихід.Краще фотографірувати людей, які смітять, фото клеїти в центрі міста, а на брамах цих осіб, писати плакати великими буквами (ЦІ ЛЮДИ СМІТЯТЬ НА ЦВИНТАРІ) .Може так завстидаються і візьмуться за розум.І обовязково треба людину ,яка б слідкувала за порядком ..А міська рада, щоб хоч сіткою огородила цвинтар і зробила ворота, щоб не заїзджав на територію хто хотів.Можна зібрати пару ідей і визначитись.Ско ро все місто завалять мусором.
Цитата
 
 
+2 #8 terry_usa 21.04.2012, 15:51
Не проблема, хто і як буде прибирати на цвинтарі. Проблема в тім, що люди самі собі смітять. Просто у наших людей в голові сміття, буквально. Мої спостереження з перших днів свят на цвинтарі. Погода була не дуже весела, падав дрібний дощ. На головній алеї цвинтаря запарковано кілька машин, навіть одного з душ пасторів. А один "абдєланий" і ржавий Жигуль запаркований просто на доріжці, якою йдуть люди. А ще зовсім недавно ніхто собі не міг дозволити їздити по цвинтарю, з поваги до покійників. А потім я замітив деяких гостей з Тернополя, успішних людей, що приїхали на могили батьків. Приїхали вони на недешевих машинах, але запарківались перед цвинтарем, не повідпадали їм ноги. І так собі подумалось, що не буде з хлопа пана, хоч би на якій крутій б/ушній тачці він не їздив. Бо якщо в нього є прогалини у вихованні, то то це бидло буде смітити і на цвинтарі, і навколо себе, і буде паркуватись на тротуарах тільки з однієї причини - купка грошей в кишені тисне на певні відділи головного мозку, які відповідають за поведінку, скромність, повагу до інших...
Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять. От тут в нас не дуже гладко. Маю вже цілий фотоальбом сміттєзвалищ в лісі до Ємелівки, на бувшому Маяку. Що цікаво, його до лісу на машині те сміття привезли люди, які стали, можна сказати, успішними. Не татари, не москалі, не жиди. Але ті новоспечені нувориші залишилися тими бикуватими рагулями, хоч і до церкви ходять, б'ють себе в груди в пориві патріотизму. А душа і помисли в них гопівські...
Цитата
 
 
#7 bigfan 21.04.2012, 15:16
Цитую СВ1Й:
Наші люди дикі не всі в переважній кількості(поділити по парафіям?так православні будуть греко-католикам чи на оборот носити сміття на їхню територію!

Це у вас звідки такі переконання?
Цитата
 
 
+1 #6 васьо 21.04.2012, 09:05
Вибачте на слові, але люди бидло, несуть той мусор в ліс, а не собі додому, та скинь акуратно а не розкидай по всьому цвинтарі
Цитата
 
 
-1 #5 васьо 21.04.2012, 09:04
Цитую СВ1Й:
Наші люди дикі не всі в переважній кількості(поділити по парафіям?так православні будуть греко-католикам чи на оборот носити сміття на їхню територію!це ясно як білий день!доки наша людина не зрозуміє що вона своїми діями робить з себе,тобто перетворює себе у підвид людина нерозумна,і не замучить її совість нічого не вийде,хоч кожен день прибирайте!

Нехай міська рада займеться! Хіба важко поставити кілька контейнерів і вивозити іх хочаби раз в тиждень?
Цитата
 
 
#4 СВ1Й 21.04.2012, 08:51
Наші люди дикі не всі в переважній кількості(поділ ити по парафіям?так православні будуть греко-католикам чи на оборот носити сміття на їхню територію!це ясно як білий день!доки наша людина не зрозуміє що вона своїми діями робить з себе,тобто перетворює себе у підвид людина нерозумна,і не замучить її совість нічого не вийде,хоч кожен день прибирайте!
Цитата
 
 
#3 Тризуб 20.04.2012, 14:20
Щось мені здається, що буде дуже багато незадоволених (серед релігійних громад).
Цитата
 
 
#2 bigfan 20.04.2012, 12:52
Цитую Тризуб:
Варіант з церковними громадами цікавий, але як поділити цвинтар між громадами? Думаю найкраще щоб його прибирала нейтральна структура.

Можна поділити в процентному відношенні, і вже відповідно до частин розподіляти обов'язки.
Цитую Тризуб:
І що розуміти під "неформальний конкурс"?

Ну не повішають на міській раді оголошення. :) Мав на увазі щоб пропонувати звільнену площу за більшу ціну, а за рахунок виручених коштів покрити витрати. Як тільки піде слух що є кращі місця ніж на старому цвинтарі, появляться "резервісти".
Цитата
 
 
#1 Тризуб 20.04.2012, 11:52
Варіант з церковними громадами цікавий, але як поділити цвинтар між громадами? Думаю найкраще щоб його прибирала нейтральна структура.
І що розуміти під "неформальний конкурс"?
Цитата
 

Додати коментар