Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Рада старійшин племені, або зустріч випускників у школі намбер уан

Традиційно кожного року в першу суботу лютого до школи швидким кроком (від морозу) сходяться випускники різних років випуску. Це свято мало і злети, і забуття в своїй історії, але надалі продовжує жити.Сподіваючись на зустріч зі своїми однокласниками, та й взагалі подивитись на школу, в якій свого часу виховали більш менш освічену власну персону, почалапав і я до школи, місцями відчуваючи себе пінгвіном. На жаль, ніхто з мого ювілейного року випуску не прийшов, спишу це на боязнь морозів.

Не знаю, в чому чари, але наша школа завжди славилась не завжди дисциплінованими, зате кмітливими учнями, які в дорослому житті досягають доволі високих щаблів в суспільному “курнику”. Це вже починає нагадувати певні традиції британських коледжів. Як тепер модно казати, школа має певну харизму. Ця харизма досить цікава - стара будівля з сучасними пластиковими вікнами, двері ще польського фасону мирно вживаються з комп’ютерами, які також за новітніми мірками можна вважати “австрійськими”. Але не в матеріальному головне. Є в школі якийсь дух , який об’єднує усіх бувших і теперішніх учнів в одну сім’ю. Тому я навіть не здивувався запанібратського запитання до мене від маленького школярика:- Дядьку, а нащо вам такий великий фотоапарат? Не здивувався тому, що цей цікавий шкєт, умовно кажучи, мій брат, ще маленький, але він є частиної однієї важливої в моєму житті множини учнів першої школи.

{gallery}2012/school1_zustr_vyp2012{/gallery}

Ми з ним одного племені. Воїни могутнього племені першої школи, не губіться в преріях життєвої суєти, частіше приходіть до старенького вігваму рідної школи - про вас там не забули!

Фото автора

Спонсор допису: А якщо ви любите подорожувати то вас зацікавлять автобусні перевезення, котрі є зручними в Україні


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 свiтланка 07.02.2012, 13:55
Дякую за чудеснi фотографii ! Була дуже рада подивитись на рiдну школу i впiзнати знайомi обличчя вчителiв...
На жаль нiкого не видно iз однокласникiв якi живуть в Копичинцях ...
(випуск 1987 року).
Цитата
 
 
#2 Scutum 06.02.2012, 18:07
Цікаві фото! Гарна стаття! Велике спасибі автору! Вечір був чарівний!
Цитата
 
 
#1 madiro 06.02.2012, 14:38
дякую за статтю! чомусь аж сльози на очах - як же постаріли наші вчителі...
дуже шкодую, що вже два роки поспіль не вдається потрапити на зустріч :sad:
Цитата
 

Додати коментар