Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 40 гостей на сайті

Реклама

Подаруй радість дітям

Милосердя і доброта – як два крила, на яких тримається людство. Життя кожної людини від самого її народження і до смерті минає серед людей. Без їхньої допомоги вона не може навіть навчитися ходити. Лише у спілкуванні ми пізнаємо найбільші цінності людського життя – дружбу і любов. І якщо сьогодні, цеглинку за цеглинкою, кожен будуватиме своє духовне спілкування, то в майбутньому ми матимемо надзвичайний витвір мистецтва – храм людської духовності.

 

Милосердя, доброта, чутливість, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це найкращі риси учнів навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» міста Копичинці.
На черговому засіданні учнівського уряду дітям було зачитано статтю «Бог добрий, Він допоможе…», у якій розповідається про багатодітну сім’ю Клепарівських, що на Львівщині. Найбільше вразив лист дванадцятьох дітей родини Клепарівських до святого Миколая. Іскра доброти запалила вогонь милосердя у ніжних, щирих серцях учнів навчального закладу. 

Тому з 08 грудня по 15 грудня уряд школи-гімназії провів акцію «Подаруй радість дітям». Було зібрано дуже багато речей (дитячий одяг, взуття, іграшки, зошити, книжки). Передати усе не було можливості. Тому одну частину ми таки вислали в Львівську область, Яворівський район, с. Середкевичі, а іншу – завезли дітям у санаторій с. Яблунів.
Висловлюємо щиру подяку усім учням та вчителям навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» м. Копичинці, працівникам Копичинецького поштового відділення за розуміння, допомогу у проведенні акції «Подаруй радість дітям».

Взято з офіційного сайт школи-гімназії - school1.kopychyntsi.com.ua


Коментарі:

Додати коментар