Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 40 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Підприємці протестують

Страйк підприємців міста Копичинці на підтримку всеукраїнського страйку проти податкового рабства розпочався в 10.00 перед універмагом. Він носив узаконений порядок, адже була подана заявка на проведення масових заходів у Міську раду. В мітингу взяли участь майже всі підприємці, а також їх працівники. Протягом двох годин в місті були закриті всі торгові точки.

Спочатку було зачитано вимоги загальнонаціонального оргкомітету страйку до Верховної Ради, прем'єр-міністра Азарова, а також звернення до всіх підприємців України. Після того підприємці вийшли на проїжджу частину (дорога не була перекрита, адже машини мали змогу об'їхати мітингуючих) з метою привернути більшу увагу громадськості та влади до їх проблем у зв'язку з можливим введенням проекту Податкового кодексу.

{gallery}2010/kat_ua_kop{/gallery}

Окрім того під час копичинецького мітингу підприємці добровільно зорганізовувались та зголошувались на поїздку і продовження акцій в м.Києві. Вдалось зібрати більше 1000 грн.

Також стався не приємний випадок під час проведення мітингу, що підлив "масла у вогонь": немісцевий водій мікроавтобуса намагався нахабно проїхати через колону мітингуючих, завдавши травму ноги одному з підприємців, що виклику бурю агресії в бік водія.

Під кінець акції підприємці підписали спільну заяву, в якій вказали свою добровільну участь в даній акції і зареєстрували її в Міській раді, як знак протесту проти дій влади в м.Києві.

Акція закінчилась у 12.00 год, але підприємці пообіцяли і надалі відстоювати свої права в тому числі і в Києві, у четвер 18 листопада.


Коментарі:

Коментарі  

 
#11 Баба Лазаручка 22.11.2010, 20:37
Правду каже Олегов. Розчулив стару :cry: . Тре все життя було працювати, шоб теперка ті копійчини збирати на хліб.
Цитата
 
 
#10 olegov 22.11.2010, 08:29
цитую
"Сидимо по хатах , дивимося тупі російські шоу і серіали , заглядаєм , хто скільки має , але не виходимо на вулиці "

- пізно уже на вулиці виходити, самі собі вибрали президента, місцевих чиновників, тепер нехай вони думають про Ваші біди!!!
Цитата
 
 
+3 #9 Ivan Kuteckyj 22.11.2010, 03:26
До " Зарплати в конверті " і " Олегов " : Я мав на увазі найдрібніших підприємців . Я наприклад плачу 200 єдиного і + 634 грн. обовязкова доплата в пенсійний за 3 -тій квартал , а за 4 - й буде 656 грн. Разом за два квартали - 2490 грн. я віддаю державі , а на роботу їжджу на ровері і майже всі мої заробітки йдуть на харчі , комунпослуги і дітей ( школа і садок ) . За 8 років я з жінкою ніразу небув на морі ні в горах , не купив нерухомості ні авта . А по новому кодексу нас хочуть заставити платити ще більше !!!? А крупніші підприємці , якщо і планували реєструвати найманих , то тепер точно не будуть і ще тих що є позвільняють , принаймні до 4-ох залишать . І їх можна зрозуміти , при теперішній нестабільності реєструвати людей - великий ризик : де гарантії , що завтра буде прибуток ? І підуть всі ще більше в " тінь " , і буде в державі 2 бюджети - офіційний і кишеньковий , але нам не привикати ми ж народ терплячий . Сидимо по хатах , дивимося тупі російські шоу і серіали , заглядаєм , хто скільки має , але не виходимо на вулиці !
Цитата
 
 
#8 terry_usa 22.11.2010, 00:30
Згідно нового ПК справа не тільки в тому, скільки будуть платити підприємці в державну казну. Справа в тому, на що потім ці гроші будуть використовувати сь. Останній приклад - ДУС при президенті в Феофанії купила газокосарку. В документах вказана її ціна, що дорівнює ціні нового Лексуса. Що це? Або для депутата Клюєва держава виділяє великий грант для підтримки його бізнесу. Але весь його бізнес оформлений в оффшорних зонах. А це значить, що ні ці державні гроші, ні дивіденти від діяльності тих фірм вже ніколи не повернуться в Україну. Що це? І як в таких умовах платити податки приватним підприємцям згідно нового ПК?
Дуже багато чого можна цікавого вичитати в коментарях в блозі Михайла Бродського, одного з тих, хто пропихає цей документ: mihailobrodskiy.livejournal.co m/
І ще прочитайте, як бореться з бюрократією і корупцією Грузія, які є вже наслідки цієї боротьби. І порівняйте це з реаліями українського життя : community.livejournal.com/.../ ...
Цитата
 
 
+3 #7 невидомий 21.11.2010, 23:28
зі світлин видно, що не всі торгові точки були закриті)))))))) ))))))
Цитата
 
 
+3 #6 зарплата в конверті 21.11.2010, 19:51
підтримую останній коментар
працюю в підприємця практично без вихідних з/п 900 грн. власник живе в своє задоволення мене не оформляє бо треба буде платити податку більше. а так тисячі тіньових прибутків і 200 грн єдиного податку. я не маю права захворіти бо за лікарняний мені ніхто не буде платити. коли пробую захистити свої права то мені кажуть що на моє місце є багато бажаючих.
шкода лише чесних підприємців. жаль що таких одиниці
Цитата
 
 
+3 #5 Олегов 21.11.2010, 18:43
-коли одні люди думають за що завтра купити хліба, вони купляють дорогі машини, строять багато поверхові доми, розкуповують квартири по Тернополю, - коли одні люди впахують кожного дня і по святах, вони їздять по курортах, за кордон, - коли одні люди заробляють 900 гривень в місяць і при цьому прб. 200 грн. віддають державі у вигляді податків і зборів, вони маючи по кілька магазинів платять єдиний податок з фіз. осіб 200 грн. і не більше!!!
Чого ви хочете? бідні наші підприємці.
Цитата
 
 
#4 Олегов 21.11.2010, 18:20
ха, сміх тай годі!
Цитата
 
 
+1 #3 Ivan Kuteckyj 20.11.2010, 21:59
Нова влада ще раз доказує , що їй непотрібний середній клас , дрібний бізнес , який має свою думку . Вона підтримує угодні їй новітні " колгоспи " і супермаркети , а всі решта підуть в найми за ту зарплату , яку вони вкажуть .
Цитата
 
 
+1 #2 bigfan 18.11.2010, 09:47
Та там ціла низка нововведень, які призведуть до того що підприємці підуть під чорне державне крило, щоб в разі чого скоренько поставити їх на місце
Цитата
 

Додати коментар