Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 43 гостей на сайті

Реклама

Передвеликоднє оновлення Копичинців: плюси і мінуси

До Великодня місто Копичинці, як це годиться гоноровому містечку, взялось до передсвяткового оновлення та приведення себе в порядок. Перезавантаження системи міського благоустрою відбулось, але, що вже давно не стало дивувати, із частими і навіть трохи дивакуватими збоями. Звідси вже напрошується коротенький висновок: з керуванням містом у нас не все гаразд, хоч і робляться певні кроки на шляху до розвитку. Чи, можливо, то навіть не кроки, а скромна галочка про виконану (читай – недовиконану роботу). Плюси і мінуси передвеликоднього оновлення славних Копичинців читаємо далі.

 

 

Центр міста

Об’єкти оновлення: дороги, клумби, парк

+ Плюси
і
– Мінуси

Кілька днів тому по вулиці 22 Січня міська рада провела невигадливу реконструкцію дороги. Власне, той шматок продірявленого вибоїнами асфальту і знаходиться біля «білого дому» Копенгагену. Факт, що дорогу в центрі міста додумалися полагодити, можна і навіть треба вважати однозначно плюсом. Чому невигадливу реконструкцію? А тому, що до ретельного капремонту дороги за європейськими стандартами справа не дійшла. Крім того, вибоїни вже давненько з’явились, встигли добряче попсувати нерви і витягнути грошей на ремонт у водіїв, що мало не кожного дня потрапляють у підступні незалатані діри. А вони (діри), у свою чергу, розмістились недалекого одне від одного, немов кратери на Місяці. Ось ця ситуація, коли вище керівництво переносить нагальні справи з благоустрою аж до Великодня (тбм сигналу дій!), і здійснює ремонт дороги тим матеріалом, на який грошей хватило, – є мінусом встановлення дороги. Бо ж пам’ятаємо, що рік тому обіцяли нам асфальтовані вулички, а що маємо зараз? Діри залатані щебенем, який невдало вискакує і, що цілком можливо, може вискочити з-під колеса під час руху авто і пошкодити або ж саму машину, або ж поранити пішохода. Полагоджена дорога відносно економним щебенем не випадково: збережені гроші у бюджеті міста на асфальтове покриття підступно зжерла тітонька Інфляція :)

Полатана щебенем дорога неподалік міської ради

Щедрий пласт щебеню насипали біля колишньої трикотажки

В`їзд лише для пожежних машин

А це що? Був поруч, тому варто зауважити, що тепер приїхати на стрижку до місцевої перукарні не вийде :) . Навіть ходити під шлагбаумом тепер не зручно :)


Клумби. Вони радують око не лише гостей міста, але й самих жителів. Пам’ятаємо, що минулого року адміністрація Копичинців влаштували кілька квітників по вулиці Шевченка. Це безумовно плюс! А мінуси – не хотілося б називати жодних недоліків, але промахом, чи то пак обмеженою можливістю, є незначна кількість розсаджених квітів, що значно збіднює загальну картину міського квітника. (фото клумб, на жаль, немає) 

Парк. Не випадково він потрапив у кінечний розгляд об’єктів, бо його нинішній занедбаний стан є найболючішим питанням у цій статті і, власне, найвагомішою порадою для дій міському керівництву. Позаяк парк потопає постійно у смітті, то слід сумлінно взятися за організацію прибирання паркової території та не допустити повторного засмічення шкідниками природи, якими, зазвичай, виступають самі ж мешканці містечка. Маю кілька пропонов з надією, що мене послухають. По-перше, варто заборонити постійний в’їзд на територію парку. По-друге, забезпечити місцевість новими лавками з примкнутими до них смітникових систем (сміттєбаки, урни, пакети тощо). І, по-третє, найголовніше – виробити організацію безперебійного вивозу сміття за межі міста. Отакі прості начебто завдання, але, як бачимо, потребують бажання і сумлінного виконання. Та вернімося до класифікації передвеликоднього парку на плюси і мінуси. Перевагою стало нещодавнє прибирання гімназистами території. Після детальної провірки виявилось, що поприбирали діти пречудово, окрім занедбаного сміттям «підвалу» сцени (тобто під нею). Зрозуміло, що туди не мав бажання ніхто лізти і вигрібати лайно, що залишили несвідомі люди, в народі названі «бидло». Начебто і поприбирали, мав би безумовно бути стовідсотковий плюс роботи, але ні, і тут є промахи. Діти, на щастя, у недоліках участі не брали. Мінусом вважаю той просто смішний факт, що, як переповідають джерела, міська рада не пішла назустріч дітям і не вивезла сміття з парку. Смішно, люди! Смішно! Якщо вже за бажанням дітей не можна послідувати, то чи прислухаються до моїх вищенаведених пропонов? Мабуть, ні…

Недовиконана робота. Сумно, сумно...

Прибраний гімназистами парк вражає - дуже чисто!

Сама природа застерігає шкідників чистоти парку: "Не смітіть, бо впаду на вас, та й заб`ю до..." :)

Гора

Об’єкти оновлення: прибережжя Нічлави, Люрдська капличка, сходи біля каплички

Нічлаву до Великодня не приберуть, не почистять. Бо аж надто багато там роботи, в яку потрібно вкласти не один мільйон і при цьому нічогісінько не вкрасти. Тож наразі, та й бозна доки, головна артерія міста хворіє. Також інфіковані її найближчі друзі – каштани. Після нещадної обрізки гілля, вони тепер не бажають цвісти, коли в цей час розквітло усе навкруги. Каштани не цвітуть, Нічлава забруднена. Поки річка не почищена, водії впевнено насолоджуються стихійною мийкою (халявною мийкою?). Що цікаво, мало не кожен водій нарікає на стан Нічлави, але машину мити їде. Кумедія  Висновок – однозначно мінус!!!

Стихійна автомийка процвітає. Халява совість не гризе :)


А тепер про хороше. Раніше ми писали про те, що ведуться відновлювальні роботи сходів біля Люрдської каплички і, зокрема, території самої каплички. До Великодніх свят зусиллями парафіян Церкви Св. Миколая встановлено нову плитку на подвір’ї каплички. Також замінили старі лавки на нові. Сходи довели до пуття, додавши до них вимальовані у зелений колір поручні. Взимку слизько на сходах, тож відтепер людям безпечніше буде підніматися, а літнім людям вони й будь-яку пору стануть лише допомогою. Це єдиний об’єкт оновлення, котрий не має мінусів.

Омолодження Люрдської каплички, яка збудована у 1905 році

Вхідна хвіртка до каплички відчинена для вірян у будь-яку пору дня


Коментарі:

Коментарі  

 
#13 bigfan 02.05.2008, 16:13
Кажете якщо мити біля ставка, то не зашкодить. Така собі Гамерика, берег Нічлави, голі дівки на капотах, всі в піні. Файно було, ще й гроші би зібрали за шоу. З кожного по пів літрі масла, ПАР (поверхнево активних речовин), і будемо мати не озеро а мертвий відстійник. Здається, що таке сталось, ну помив машину, сполоснув поліки. Так само й бочка з лайном річці фест не зашкодить, ну та посмердить трохи, але це ж органіка, тай природа має хорошу властивість до самоочищення. Тим більше в ріку цілодобово течуть стоки з колонії. Абсурд. На майбутнє жителю побажаю більше думати і читати корисної літератури, а не виставляти себе на посміх дітям.
Цитата
 
 
#12 $Spike 48$ 29.04.2008, 12:18
Мені дуже сподобалось як зробили капличку, і сходиж.
Цитата
 
 
#11 Peligro 28.04.2008, 20:28
З такими "жителями" у нас велике майбутнє :sad: . а так, то на такі закиди( "від жителів" :-) ) і відповідати нема що. рівень 8 класу, як сказав Пашко.
стаття класна, жаль що про сумні речі...
Цитата
 
 
#10 Boduk 28.04.2008, 11:49
Ні в якому разі там не можна мити своїх залізних коней. А от в парку дійсно враження не докінця виконаної роботи. Учні зібрали купи, які треба вилучити. Листя спалили, а сміття так і стоїть, дочекавшись Великодня. Його помаленько роздуває вітер і територія набирає попереднього вигляду...
Хороша стаття.
Цитата
 
 
#9 яЯяЯ анонім 27.04.2008, 17:47
Мийку машин можна було би припинити ,постаившви просто якійсь "перешкоди" на в"їзді на став. Ви тільки подивіться на те фото де миюсть машини, хіба не красиво, а там висить маленька табличка штраф за мийку машин, як би хоть той штраф хтось збирав и кожної машини місто би мало не одну тисячу) А з іншої сторони, як би збирали то можливо би і не мили, хотя..."круті" можуть і по "зв"язках" в міській раді не платити........ от вони і не бояться......Дя кую авторе, дуже гарна стаття посвячена справжнім проблемам міста. А знаєете ак красиво тепер біля каплички ввечері, якось була біля ставу, думаю піду помилуюсь голубими вогниками, які відбиваються в воді, та де там, опинилась "по коліна в болоті".
Цитата
 
 
#8 pashko 27.04.2008, 13:28
Зустрічне запитання вам, жителе: кого ви захищаєте? Складається враження, що хочете прикрити свої злодіяння (надіюсь, за вами нічого погано не стоїть)) шляхом трактуванням поганого за хороше і навпаки. На превеликий жаль, більшість з вашого допису у коментарях можна сміло ставити в ряд 8-класу початкової школи. Тепер розкладу спеціально для вас усе по поличках.

1. За прокладену дорогу у статті чітко було вказано, що це безумовно плюс роботи міської ради. Мінусами є те, що запізніле зрушення до праці і непередбачуване "зжирання" бюджетних коштів інфляцією. Ну в інфляції вони ж не винні, правда? В продірявленому асфальті стовідсотково провина поливальників помиями. Коли ви, пане жителе, бачили тих людей, то чому не зупинили їх, не навели на розум? І м.р., звісно, їх бачить, бо ж близько знаходяться, то чому ж мовчать? Правильно - у кожного свої невідкладні справи. На цьому питанні крапка.

2.Шлагбаум. Мої слова ви не правильно трактуєте "А що? Був поруч...". Слід розуміти, що даний об*єкт ововлення не вписувався у загальне тло статті, от і пишу, мовляв, а це що, до чого? Просто був неподалік і вирішив зауважити. Щоб знали!!! А ті ваші образливі у мою сторони закиди, мовляв, "такі як ти приїхали на дискотеку і в перукарню не поставили авто в проїзді", безпідставні. Можна було заїжджати - то заїжджав. Ні - то ні. Все правильно. У чому проблема? А, може, ви мені заздрите, бо у вашому тоні відчувається ворожа неприязнь до автора?

3. Сміття, а по вашому "мусор". Зробити вам фоторепортаж, як я вивожу на Жигулях з причіпом сміття на звалище? Не думайте, що я такий, як усі. Коли пишу про такі речі, то свідомий у цьому плані.

4. І так само стосовно миття автівок. Та бійтеся Бога і своєї совісті, якщо вона, звісно, є, що миття машин біля Нілави не зашкодить річці!!! Справді, а що вже їй зашкодить, коли вона по береги у лайні!!! А завдяки стихійній мийці взагалі загнеться. Почитайте комент Дьоми, він та добре розяснив, нашо буду повторювати. Мити на вулиці? І на вулиці за законом не маєте права мити машини! Хочете знати де я мию авто? Приходіть, покажу, ще й поможете мити. Мию на подвір*ї. А якби не мав би де мити, то б у жодному випадку не їхав до Нічлави, радше викину 25 грн. на автомийці. Хоч втрачуся, але природі не зашкоджу.

Висновки: спершу подумайте, що писати такі безглузді речі. Бо лише ті, хто миє машини біля Нічлави, можуть таке писати.

Честь!
Пашко
Цитата
 
 
#7 Дьома 27.04.2008, 13:18
ага гарно цитуєте. Тільки там є ще певні знаки, тобто смайлики, які і означають сарказм та іронію. З них я і зрозумів те, що хто колись заїжджав більше не заїде... А тепер процитую вас у двох ваших повідомленнях: 1. "А той хто миє авто на вулиці налиє води, що всі ноги мокрі та взуття в болоті. То це для тебе нормально? А коли людина заїхала на ставок і помила там авто і ніхто не в болоті як показано на твоєму фото." та 2 "На подвір`ї нехай собі миють, а не на дорозі".Так де все таки краще? З ваших слів мабуть у ставку?! Нашо на подвір`ї брудної води від машини?
Цитата
 
 
#6 житель 27.04.2008, 13:09
На подвір`ї нехай собі миють, а не на дорозі. Еміль
Цитата
 
 
#5 житель 27.04.2008, 12:54
хіба та річка забрудниться від миття авто, а коли з тюрми тече всяка гадость то це чистота?
А за шлагбаум написано, що люди не мають проходу і проїзду в перукарню, Цитата автора: "А це що? Був поруч, тому варто зауважити, що тепер приїхати на стрижку до місцевої перукарні не вийде"
Цитата
 
 
#4 Емілі 27.04.2008, 12:46
Цікава стаття! Реконструйовани х доріг ще не помітила, а от дійсно чистий парк і краса оновленої каплички тішать!!!
Шлагбаум - це теж добре, ще б такі - біля в"їздів в парк :-*
п.с. А помити свою автівку на подвір"ї - слабо?! Невже ви вважаєте, що Нічлава - це те місце, де потрібно мити авто?! І що це принесе менш клопоту, аніж брудне взуття?!(там навіть така табличка невеличка є про штрафи - то мо' починати їх стягувати?!)
Цитата
 

Додати коментар