Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 41 гостей на сайті

Реклама

„Молоде Обличчя України” - перші кроки

index12.jpegТретій тиждень триває фотоконкурс „Молоде Обличчя України” і наразі маємо 11 фотографій від трьох авторів. Світлини представлені у категоріях: Дозвілля молоді, Вибір молоді – спорт, Талановита молодь України та Усі різні - усі рівні. Дотепні фотографії В. Опира «Юний Ейнштейн» та О. Laz-Х «Від нас не втечешшШ!». Радують око барвистістю та емоційністю роботи Павла Ухача. Думаю це тільки початок, наші автори вичікують час для представлення своїх найкращих творінь.

        

          Як ми уже знаємо виставлені знімки оцінюються користувачами та досвідченими та прискіпливими журі. У складі якого terry_usa - модератор найпопулярнішої української групи в системі flickr.com – FlickUa, Pennyroyal_tea - дизайнер рекламно-поліграфічного відділу комп. центру «Копіком». Художник., sergio – фотограф із смт.Гусятин, В. Іванків, Kopycom - директор інформаційно-поліграфічного центру «Копіком». , а також я. Думаю все пройде як завжди на високому рівні, а наші призери отримають призи не тільки за перемогу на районному рівні, а й у наступних етапах. Радіє те, що до нас поступають прохання виставити світлини від немісцевих фотографів, адже не у всіх районах така злагоджена організація і такий чудовий сайт :), але нажаль ми повинні дотримуватися правил. Так що всі умови для вас, наші таланти. Виходьте вже із зимової сплячки, протирайте апарати від пилюки і гайда на фотополювання, призи на вас вже чекають.


Коментарі:

Коментарі  

 
#5 pashko 27.02.2009, 12:51
Гарні світлини, але мало...
Цитата
 
 
#4 bigfan 26.02.2009, 12:13
Окей, внесемо до списку ;-)
Цитата
 
 
-1 #3 Крихта 26.02.2009, 10:23
а до складу журі входять ще Нечай Мічурін (режисер) та Карен (нач. відділу у справах сім"ї та молоді Гусятинської райдержадмініст рації) :roll:
Цитата
 
 
#2 Дьома 25.02.2009, 22:07
в розділі "Фотоконкурс"

kopychyntsi.com.ua/.../428
Цитата
 
 
#1 Polaris 25.02.2009, 20:50
А де ті світлини, хотілося б поглянути.
Цитата
 

Додати коментар