Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 85 гостей на сайті

Реклама

Ким ми були

Випадково найшов в Інтернеті фото Копичинців невідомого автора. Світлини зроблені, напевно, десь у період 2000-2003 років, адже показаний процес розбудови міста: засипана щебенем головна вулиця, красень-магазин „Престиж”, немає фонтану, як і новенької плитки та ін. Зате зображено надто зелене місто. Знаєте ж, що до проведення Сільських ігор, Копичинці удосконалювали. Чистили дерева, наводили дрібний ремонт, тобто робили таке собі зразкове містечко. Тоді, ще й отримало за це почесне третє місце серед найчистіших міст України. Фото напрочуд цікаві. Якщо автор побачить їх на сайті, просимо повідомити нас. Приємного перегляду!


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 terry_usa 18.11.2006, 07:18
Я знайшов ці фотки після посилання Google, крім того там є посилання на герб Копичинець в двох(!) варіантах, навіть є посилання на Нью-Йоркський цвинтар, там є хтось похований з Копичинець.Goog le знає все! travel.webshots .com/photo, але краще з Гугл.
Цитата
 
 
#2 admin 15.11.2006, 12:56
Мені ше цікаво, де той сайт в неті?
Цитата
 
 
#1 terry_usa 15.11.2006, 07:43
Я знаю, хто автор цих фотографій - це дружина колишнього мешканця Копичинець Юрія Сича, Еліїв-Сич, вони зараз живуть в США. Ці фото є на її власному сайті. Свого часу авторка працювала на фірмі Kodak, кілька разів була в Копичинцях, з тих часів і фото!
Цитата
 

Додати коментар