Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

Kopy.com: перезавантаження

logo.pngЗ початку Нового року, як і планувалось, місцевий комп’ютерний клуб kopy.com переїхав на нове місце. До цієї нелегкої мети команда закладу йшла довгих 2,5 роки. За час кропіткої праці, що мало не щодня тривала до пізньої ночі, витрачено чимало грошей та здоров’я, причому останнє і стало найголовнішим складником отриманого результату. А результат просто блискучий – з маленької хатинки виріс потужний інформаційно-поліграфічний центр!

Слідом за новою пропискою, вул. 22 січня 15/2 (біля Приватбанку), kopy.com поступово змінює і формат діяльності. Відтепер назва закладу звучить з приставкою «комп’ютерний центр», що цілком закономірно – kopy.com помітно розростається. Зараз у просторому і затишному комп’ютерному центрі активно функціонує чотири відділи. Три з них знаходяться на першому поверсі: відділ канцтоварів+ксерокопіювання; магазин комп’ютерної та оргтехніки; рекламно-поліграфічний центр.

Другий поверх закладу розрахований для індивідуальної роботи за комп’ютером. Так званий «Ігровий зал» обладнаний найновішою системою автоматичної регуляції чистоти та температури повітря. Приємність забезпечують і світлове оформлення кімнати, що змінюється в залежності від вибору режиму, значна кількість вікон, що освітлює кімнату денним світлом, а також зручний вихід на балкон, де відвідувачі залу можуть перепочити і вдихнути на повні груди свіжого повітря. До того ж клуб відчутно додав у технічному плані: «Ігровий зал» буквально розрісся новенькими комп’ютерами з рідкокристалічними моніторами. Відтак, сукупність оновлення технічної бази, очищення повітря і світлового наповнення створює роботу за комп’ютером як приємнішою, так і безпечнішою для здоров’я. 

kopycom004.jpg

  Наймолодші відвідувачі випробовують нові комп`ютери

 
kopycom005.jpg

  Адміністратор ігрового та інтернет залу - Василь Канінець

З часом на другому поверсі планується облаштувати спеціальну кімнату для приватного спілкування через skype (найпопулярніша програма для віртуального спілкування в мережі Інтернет).

Слід відзначити, що комп’ютерний центр kopy.com виник на підвалинах будинку стародавнього планування, і є свідком життя копичан ХІХ століття. З поваги до історії, власник не став приховувати, хоч і занедбані стіни, а навпаки – зберіг їх у первісному вигляді, задля збереження попередньо обробивши їх спеціальним лаком. Таким чином, кожен відвідувач має унікальну можливість не лише розважитися у комп’ютерному центрі, а й доторкнутися (у прямому сенсі) до історії рідних Копичинців. Решту стін виконано у дусі сучасності. Тут настільки вдало підібрано інтер’єр, що, не побоюсь цих слів, аналогів у Копичинцях зараз годі й шукати. Архітектура витримана в одному строгому стилі, але в той час не надто обтяжуючому: червоно-білі стіни, червоно-білі меблі і, навіть, коврики для мишки – теж червоні. Як згадувалось вище, у кімнатах центру працює найновіша система очищення повітря. Та й опалюється центр не застарілим способом. Сучасна система підігріву, що проінстальована під підлогою, забезпечує в kopy.com’і затишок і тепло.

Ці новинки комп’ютерного центру доповнюються і талановитими працівниками, чия привітність та дбайливість не залишає поза увагою жодного відвідувача.  

kopycom003.jpg

    Колектив комп'ютерного центру kopy.com

 
 

Помітно, що у kopy.com’і вклали у свій проект всю душу. Знову повторюсь: тепло, затишок, приємність, злагодженість, зручність, безпечність, мирне співіснування сучасності із минулим. Такі риси і притаманні комп’ютерному центру kopy.com. Усе заради людей. Тому й приємно, що у приємних людей збуваються маленькі мрії :)

Довідка:

Тепер kopy.com знаходиться за адресою: м. Копичинці, вул. 22 січня 15/2. Телефони: (03557) 42805, 41172, 41661, моб. 8 067 790 69 26 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Післяслово:

«Можна назвати статтю «kopy.com: перезавантаження»» – сказав Віктор Іванків, керівник клубу, який радіє з приводу «переродження» свого підприємницького дитяти. Та ми не зовсім з ним погоджуємося. Ми вважаємо, що новий kopy.com виник не як звичайне перезавантаження, а як результат ретельного переустановлення всієї «операційної системи» клубу! Але прохання Віктора слухняно виконуємо :)

Тож з такої нагоди, Інформаційно-розважальний портал міста kopychyntsi.com.ua щиросердечно вітає колектив клубу з новосіллям! Хай у вашій нелегкій праці, дорогі колеги, зустрічаються лише приємні клієнти, хай ніколи не ламаються комп’ютери, а Інтернет працював без збоїв! Творчого і підприємницького процвітання вам надалі! Здоров’я вам і ласки від Бога!

kopycom001.jpg
Дизайнерка рекламно-поліграфічного відділу, Наталя Марак

 

 Спонсор допису: У вас є також власна фірма і ви бажаєте її гарно укомплектувати? Тоді зверніть увагу на кресло для руководителей Днепропетровск, та виберіть найкраще


Коментарі:

Коментарі  

 
#14 Zori__ 22.01.2009, 23:46
Dyakyu, bratuky bigfan. Ya ne obizjayusya bil'she. Prosto vuishlo neporozyminnya.
Цитата
 
 
#13 bigfan 22.01.2009, 17:19
Цитую Zori__:
Polaris i Bigfan, washi komentarii mene obrazulu. Poradu bylu vid schurogo serdsya. Radiyu ,kolu pratsyue biznes-tse potribno dlya rozvutky ekonomiku. A takozj mayu dosvid robotu po oformlennyu arxitektypu ta inter'ery bydunkiv.
Родичка, не дуйся. Я ж вліпив смайлик жарту.
Цитата
 
 
#12 Zori__ 17.01.2009, 22:32
Dyakyu, Polaris.
Цитата
 
 
#11 Polaris 17.01.2009, 22:25
Я нікого не хотів образити. Ретро-фото там би дійсно гарно виглядали.
Цитата
 
 
#10 Zori__ 17.01.2009, 22:15
Polaris i Bigfan, washi komentarii mene obrazulu. Poradu bylu vid schurogo serdsya. Radiyu ,kolu pratsyue biznes-tse potribno dlya rozvutky ekonomiku. A takozj mayu dosvid robotu po oformlennyu arxitektypu ta inter'ery bydunkiv.
Цитата
 
 
#9 bigfan 17.01.2009, 13:25
Цитую Polaris:
Цитую Zori__:
Design Dobre byko b, kolu b na stinu povishalu veluki retro fotografii Kopychyntsiv(mista ta zjuteliv).

Гарна ідея, можу запропонувати фото "Німці на фоні нашої хати, 1915 рік".
:lol: І Бажано щоб працівники в німецьких касках ходили. Жартую. Вітаю з переїздом, вдалої праці.
Цитата
 
 
#8 Polaris 17.01.2009, 10:18
Цитую Zori__:
Design Dobre byko b, kolu b na stinu povishalu veluki retro fotografii Kopychyntsiv(mista ta zjuteliv).

Гарна ідея, можу запропонувати фото "Німці на фоні нашої хати, 1915 рік".
Цитата
 
 
#7 Zori__ 17.01.2009, 00:45
Design Klyby "Kopy.com" zrobleno v stuli Modern Retro(50-70poku ). Dobre byko b, kolu b na stinu povishalu veluki retro fotografii Kopychyntsiv(mi sta ta zjuteliv).Tse dopomozje stvorutu garnui nastrii, rozpovistu pro istoriyu, nadatu induvidyal'nost i i xaraktery.
Mozna dodatu inshi kol'ora do inter'ery (xarakterni tsemy stulyu) :aqua, mint green, pink, orange.
Цитата
 
 
#6 pashko 16.01.2009, 23:42
Цитую Zori__:
Garnui klyb. A scho tse za bydunok?


Ну це...еее... новий kopy.com :)
Цитата
 
 
#5 Zori__ 16.01.2009, 23:32
Garnui klyb. A scho tse za bydunok?
Цитата
 

Додати коментар