Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

Гордість тернопільських залізничників - дизель-поїзд «Нічлава» - вирушив у свій перший рейс

Залізничники Тернопільщини зробили подарунок до Дня незалежності України — у рейс урочисто відправили відремонтований та оновлений дизель-поїзд «Нічлава». Родзинкою події стала інформація про те, що ремонт, оновлення та усі оздоблювальні роботи тернопільські фахівці виконали самотужки, хоч і не мають жодного спеціалізованого депо. Так у період кризи творча енергія та завзяття тернополян зекономили для підприємства понад півтора мільйона гривень.

За словами начальника Тернопільської дирекції залізничних перевезень Миколи Гавури, оновлений дизель-поїзд схвально оцінив і генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк. Він дав завдання уже в 2010 році узяти на такий ремонт ще п’ять поїздів, а відтак залізничники Львівської магістралі планують зекономити майже 10 мільйонів гривень.

 

«У цьому оновленому, гарному, комфортному поїзді поєдналися безліч годин праці та творчої енергії, - сказав під час урочистостей, які відбувалися на головному вокзалі станції Тернопіль Микола Гавура. - Ми зробили його насамперед для тернополян та гостей області і єдине, чого хочемо попросити від пасажирів, - берегти цю красу, зважати на нелегку працю залізничників, не нищити, не шкодити, не псувати. Мрію, щоб через рік цей поїзд мав такий же вигляд, як сьогодні!»

Після освячення відремонтований дизель відразу став до праці -повіз пасажирів до Чорткова, а гості Тернополя та представники місцевої влади подякували залізничникам за те, що такими антикризовими заходами не лише дарують свято пересічним громадянам, але й зберігають робочі місця для тернопільських фахівців магістралі.

Довідково. «Нічлава» -назву дизель-поїзд отримав від назви річки, яка протікає територією області. До ремонту дизель-поїзд пропрацював близько 30 років та пройшов понад 2,5 мільйони кілометрів. Вартість ремонту -близько 2,5 млн.грн. (вартість подібного ремонту в умовах спеціалізованого заводу -понад чотири мільйони гривень).

Від редакції. Невже протягом навчального року студенти їздитимуть на навчання а літом на відпочинок у більш-менш комфортному поїзді? Головне щоб з поїздом не сталось так як з річкою в Копичинцях ;)


Коментарі:

Коментарі  

 
#7 Дьома 07.09.2009, 19:44
наніч хто буде їхати на базар?
Цитата
 
 
#6 pashko 07.09.2009, 12:02
Можна в Чортків на базар спробувати поїхати ;)
Цитата
 
 
#5 Дьома 07.09.2009, 10:42
ще не їздив ним, але думаю прийдеться ще...
Цитата
 
 
#4 Polaris 07.09.2009, 10:39
Цитую bigfan:
Фіранки висять?

Не фіранки там мають бути а ковролін спеціальний на підлозі і чистенький як вдома, щоб і сісти на нього можна було.
Цитата
 
 
#3 bigfan 07.09.2009, 10:27
Фіранки висять?
Цитата
 
 
#2 Ксюха 04.09.2009, 14:53
хммм....та поїзд уже частенько їздить... :-) Знаю точно, що о 19.50 він щоденно їде на Заліщики з Копичинець.Я вже ним їздила-досить гарний та комфортний. ;-)
Цитата
 
 
#1 Дьома 27.08.2009, 15:58
хтось тим новим поїздом вже їздив?
Цитата
 

Додати коментар