Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 49 гостей на сайті

Реклама

Добра справа Чортківських лісівників

У червні, в Копичинцях, за ініціативи директора Чортківського лісгоспу М.Кільчицького та за активного сприяння лісничого Копичинецького лісництва Ігоря Івашківа, відбулося урочисте відкриття рекреаційного відпочинкового центру.
Ця лісова територія, що неподалік лісництва, колись слугувала неохайним мешканцям міста стихійним сміттєзвалищем, куди вони потаємно викидали різні побутові відходи.

Звичайно, лісівники не могли змиритися з таким явищем. Відвідавши лісництво, керівник Чортківського лісгоспу дав доручення його працівникам вивчити та розглянути варіанти доцільнішого використання цієї ділянки. Разом із копичинецькою громадськістю було вирішено створити тут привабливу відпочинкову зону, яку б із задоволенням відвідували не лише дорослі, а й діти. Після отримання відповідного дозволу закипіла робота. Спільними зусиллями люди зробили оазис краси та дозвілля для кожного бажаючого відпочити після трудових буднів.

Проте, по-особливому зраділи наші маленькі громадяни, оскільки для них передбачили і гойдалки, і пісочниці, й інші атракціони. За це вони і порадували всіх присутніх гарним концертом. Копичинчанам є чудова можливість позайматися спортом, адже у цьому центрі обладнано волейбольну площадку. Словом, почин лісівників заслужив щирої подяки від людей.
Урочисту програму дійства розпочав та вів Ігор Івашків. Лісничий запросив представників духовенства, аби освятити це місце та відправити молебень. Пан Ігор також висловив вдячність усім, хто відгукнувся про допомогу.
Того дня допізна було гамірно й лунав дитячий сміх.
Відкриття відпочинкового центру – одна із двадцяти добрих справ Чортківських лісівників до Дня Незалежності України. А зробили вони таких справ уже чимало.

Джерело: ТернопільЛіс

Спонсор допису: Любите їздити на автомобілі, можливо вас зацікавить Езда без прав, і те як з цим можна впоратись


Коментарі:

Коментарі  

 
-1 #3 Kofeee 04.07.2011, 15:58
Та зайдіть у будь-який інший парк нашого міста - там те саме стихійне сміттєзвалище, що школярі не встигають там прибирати, проте ви ж не кажете там провіряти ділянку, бо про це так голосно ніхто не говорить.
Цитата
 
 
+1 #2 Shtyk 02.07.2011, 12:39
:)
Цитата
 
 
#1 Михаїл 01.07.2011, 23:27
Справу зробили хорошу, без сумніву, але...
Чи ділянку обстежували санстанція та екологи, які їх думки? Від стихійного сміттєзвалища продукти розкладання попали в грунт, як вони вплиатимуть на дітей?
Цитата
 

Додати коментар