Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

Буде допомога з області?

За повідомленням обласних ЗМІ 10 лютого о 11.00 в к.332 відбудеться розширене засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань земельних відносин. Окрім інших питань, під номером 4 порядку денного є таке: Про звернення Копичинецької міської ради від 30.01.2009 р.  № 14 щодо надання допомоги у завершенні виготовлення проекту відводу земельної ділянки для облаштування міського кладовища.

Що ж, будемо чекати на результати вирішення даного питання.


Коментарі:

Коментарі  

 
#20 pashko 16.02.2009, 15:38
Цитую Shtyk:
Паша, забий болт і не нервуйся...
будеш до кожного відгавкуватися - замучишся...

В реалі (та й в Неті) ти робиш потрібні і корисні речі, люди це бачуть і поважають...

Словом, респект і уважуха...
донт ворі бі хепі


Добре! Дякую, що ти мене розумієш :)
Цитата
 
 
#19 Shtyk 16.02.2009, 14:34
Паша, забий болт і не нервуйся...
будеш до кожного відгавкуватися - замучишся...

В реалі (та й в Неті) ти робиш потрібні і корисні речі, люди це бачуть і поважають...

Словом, респект і уважуха...
донт ворі бі хепі
Цитата
 
 
#18 pashko 16.02.2009, 14:33
Повністю з вами, Zori__, погоджуюся :)
Цитата
 
 
#17 Zori__ 16.02.2009, 09:16
Pashko, мемі дуже жаль, що все так вийшло. У вас було свято, а ця дискусія все попсула. Ваш коментар(12) -це просто плач душі. Прочитавши його, неможливо залишитися байдужим.
Pashko та Cлавко, ми повинні порозумітися та простити один одного. Ми земляки, між нами повинні бути підтримка та повага.
Хочу попросити модераторів настурного разу добре подумати перед тим, коли знищувати коментарі(щоб не ускладнювати ситуації).
Цитата
 
 
#16 pashko 16.02.2009, 04:01
Цитую Zori__:
Рashko, ні в моїх коментарах, ні у Славка матюків не було. Кожний із нас висловлював свою позицію(на це свобода слова). Коли ви читали мій коментар, то вам має бути відомо, що я намагалася допомогти саме вам та іншим молодим людям.
А як зрозуміти ваші слова (звертання до емігрантів):"cидіть там і забирайте до себе дітей, тут вам нічого робити"???


Я нічого не видаляв і ніколи не видаляю - воно мені не потрібне. Я ніколи не стираю думок людей. На сайті є модератори, а я виконую роль редактора. Я планую, а не редагую.
Стосовно моїх слів, то пропоную розуміти так, як ви це собі розумієте. Маю на увазі, що Україна, годуючись з емігрантів, знущається і буде знущатися далі з емігрантів, коли вони повернуться. Така в нас держава. Треба часу, щоб щось змінити.
Цитата
 
 
#15 Zori__ 15.02.2009, 22:57
Рashko, ні в моїх коментарах, ні у Славка матюків не було. Кожний із нас висловлював свою позицію(на це свобода слова). Коли ви читали мій коментар, то вам має бути відомо, що я намагалася допомогти саме вам та іншим молодим людям.
А як зрозуміти ваші слова (звертання до емігрантів):"cи діть там і забирайте до себе дітей, тут вам нічого робити"???
Цитата
 
 
+1 #14 pashko 15.02.2009, 21:16
Цитую Славко з Баворівщини:
О це Zori__ і є двойні стандарти від "патріотів міста"! З днем народження Pashko! Розуму тобі "синку", і завжди будь чесним в своїх діях!


Дякую за вітання.
Добре, я (ми, Дьома, Бігфан і т.д) не патріоти. Я/ми за ваші гроші ведеу сайт, пишу для нього вже більше двох років. Я/ми не патріот, бо разом з однодумцями вивели місто на достойний інформаційний рівень. Відтак, нас читають в усьому світі. Але ми не патріоти, нам за це платять страшенні гроші...

Я за ваші гроші готую культурні свята в місті, як-то День Молоді, Вечірки і т.д. Я працює за безплатно для молоді на вечірках як діджей, і це при тому, що завжди маю якусь роботу в Києві. Хай, я не патріот. І я з цим погоджуся, бо ще нічого не зробив для міста. Я не патріот... Я тільки для вас "синок". А ви свого сина любите?
Цитата
 
 
#13 Славко з Баворівщини 15.02.2009, 21:10
О це Zori__ і є двойні стандарти від "патріотів міста"! З днем народження Pashko! Розуму тобі "синку", і завжди будь чесним в своїх діях!
Цитата
 
 
#12 pashko 15.02.2009, 21:09
Я не модерую коментарів, але, якщо там будуть матюки або флуд (зайве писання не по темі), то можу без проблем видалити.

Пане Славку, мені прикро, що у депутата міської ради ще не виробився офіційний стиль, а лише агресивно-ненав исне письмо, притаманне не вихованих і низькокультурни м людям. Розумію, що, можливо, не маєте для того відповідної бази, тож не буду вас у цьому звинувачувати. І, як ви знаєте, я люблю людей, тому навіть не подумаю ображатися через ваші, дійсно некоректні коментарі в мою сторону. Ну і нехай, пишіть скільки влізе - лише так зможемо до чогось дійти.
Наше місто, пане Славку, це гонорова провінція. Принаймні, такою вона була раніше, а зараз залишилися гонорові люди. Є молодь, яка не спивається, а розвивається фізично й інтелектуально, є дорослі, які вміють, або принаймні йдуть на компроміс з енергійним молодим тілом і розумом, є діти, які прославляють наше місто, є вмілі підприємці, які, попри утиски влади, працюють реально в своє задоволення і наповняють бюджет "коханої" держави. Веду до того, що навіть в час повної розрухи українці вміють жити і житимуть далі. А в локальному питання, тобто щодо Копичинців, то вищеперелічені розумні люди не можуть допомогти допомагати місту, бо спрацьовує так званий ефект "життя". Маю на увазі, що інтелектуально розвинені люди не стануть залишатися в місті, бо вони хочуть йти далі, мати нормальне життя. Ось перша причина еміграції. Теперішній владі, і я впевнений, що ви з цим погодитеся, це йде на руку - керують сірим людом, які не можуть нічого протиставити корупційним органам влади і при цьому ще й отримують додаткові гроші від податку з еміграційних грошей, на яких, погодьтеся, ростуть наші діти, будуть наші хати, їздять наші машини. Чи не так?
Знаєте, час такий в країні такий, що різко неможливо нічого змінити, бо є загроза внутрішнього розколу і зовнішньої військової, економічної та політичної загрози (як приклад - вплив сильної Росії). Потрібно починати з себе, потрібно відмовитися від пільг для себе - кумівства, корупції, халяви... Всі ми нарікаємо на ці біди, але, ПОГОДЬТЕСЬ, самі ж користуємося такими послугами, бо, як-не-крути, нам ТРЕБА ЖИТИ!!! Варіантів виходу країни і людства українського, копичинецького тощо - море. Тільки треба того захотіти! А нащо, коли, нічого не роблячи в міській раді, приміром, можна заробляти на хліб і до хліба, а тим часом інші люди пашуть як коні. Пашуть, заробляють на машини, квартири, а потім отримають від держави здоровезні податки - в подарунок! А від сусідів заздрісні погляд. Дарма, що людина заробила їх, жертвуючи своїми дітьми, закордоном. А ми, герої, потім пишемо-кажемо, "та вернись зі Штатів і покажи, як керувати країною!". Моя порада емігрантам - сидіть там і забирайти до себе дітей, тут вам нічого робити. Розумні голови мають розвивати далі і претендують на достойне життя.
Я можу багато писати і говорити. А з вами, пане Славку, завжди готовий поговорити на тему розвитку міста в реальному часі. Правда, на знаю вас, та й шукати за даними "Славко з Баворівщини" в міській раді не просто. Для вас, пане, я не "синок". Мій батько може так казати :)
Цитата
 
 
#11 Zori__ 15.02.2009, 19:45
А де поділися мій та Славковий коментарі(11 і 12),які ми залишили раніше???
Хто їх стер???
Цитата
 

Додати коментар