Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

ФК «Колос» - ФК «Надія»

В середу 11 липня було зіграно перенесений з неділі матч чемпіонату області між командами «Колос» м.Бучач та «Надія» м.Копичинці. Нагадаю, що наразі ФК «Колос» посідає першу сходинку чемпіонату області і те, що він є однією з найсильніших команд Тернопільщини змогли відчути і копичинецькі футболісти.  На поле бучани вийшли досить впевнено, адже за плечима не один чемпіонат, тай команда складається хоча і молодих, але досвідчених гравців віком 25-30 років. Швидкі та масовані атаки за двадцять хвилин принесли господарям два сухих м’ячі. Далі гра вирівнялась, і до кінця першого тайму футболісти обмінялись декількома гострими моментами. Після перерви ФК «Колос» не тільки збавив оберти, а й прибавив у грі. Наші юні футболісти ледве встигали за кремезними футболістами. Ще на землі гра йшла ще менш-більш рівно, але в повітрі ФК « Колос» був на голову, а то і на дві вищий. В результаті на 10 хв. другого тайму ударом головою форвард ФК «Колос» робить рахунок 3:0. Але ФК «Надія» не збирався здаватися. Після розведення м’яча Шпікула Ярослав закидає блискучу передачу Мараку Андрію, який її не менш ефектно приймає, і обманувши захисника виходить віч-на-віч з голкіпером. Далі вже діло техніки – м’яч влітає у сітку воріт господарів матчу. Але на більше наші футболісти не спромоглись. Натомість господарі відчувши себе явними фаворитами посміливішали і до кінця матчу забивають ще два голи. Підсумковий результат матчу 5:1 цілком відповідає перебігу подій на полі. Наступний матч ФК «Надія» зіграє вдома з ФК «Чортків».