Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

У церквах міста виставлено плащаницю

Сьогодні греко-католицькі та православні віряни розділяють смерть Ісуса Христа. Вважається, що принесення шани святим мукам Ісуса зцілює і дарує крок у життя вічне. kopychyntsi.com.ua не оминули передвеликоднього релігійного ритуалу і також відвідали всі три святині міста, де вже від ранку виставили для поклоніння імітований гріб Сина Божого.

Церква Св. Миколая Чудотворця

 У храмі, що на Горі, вже традиційно Божий гріб охороняє спеціальна сторожа, сформована з юнаків, а інколи і дівчат. Цьогоріч тіло Ісуса охороняють учні та учениці місцевих шкіл. Охоронний пост змінюється кожну чверть години.

Як сповістили kopychyntsi.com.ua прихожани цього греко-католицького храму, ще зовсім недавно до охоронної місії допускалися лише старші чоловіки. Вважалось, що дітям не припустимо довіряти такий пост. Тим паче, що молодь схильна під час богослужінь і, власне, сторожі плащаниці відволікатися, сміятися і т.д., що нівелює драматизм ритуалу.

 Церква Воздвиження Христа

У маленькій дерев’яній церкві, що на Кутці, святу плащаницю також охороняють школярі. Щоправда, масштабність організації у цьому греко-католицькому храмі доволі таки поступається вже згаданій вище церкві Св. Миколая. Тут сторожа не чисельна і її рідше змінюють, відповідно зростає навантаження на школярів.

Церква Пресвятої Трійці

Православні віряни ідуть до поклоніння також з самісінького ранку. Як зазначив kopychyntsi.com.ua церковний комітет, цьогоріч у храмі виставлена нова плащаниця. Також зауважив, що на відміну від греко-католицьких храмів, тут не заведено ставити сторожу, але тим не менш прийти розділити смерть Ісуса Христа можна протягом доби. У церкві чергують старші прихожани.


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 Zori__ 23.04.2009, 01:09
Ті церкви є такі дорогі для мене. Мене,ще малою, водила туди бабця.
Цитата
 
 
#3 Дьома 18.04.2009, 16:39
відео буде десь певно після Великодніх свят!
Цитата
 
 
#2 pashko 18.04.2009, 14:57
Цитую упс:
Коли ви все додасте відео Хресної Дорого, у мене немає ТТБ я не зможу подивитись :sad: :cry:

А хіба Православна Церква Різдва Христового а не Св. Трійці? Ви не помилились?


Так, помилилися. Але вже виправили. Дякую, що слідкуєте за матеріалами.
Щодо відео, то наразі виникли проблеми з ним.
Цитата
 
 
#1 упс 18.04.2009, 14:30
Коли ви все додасте відео Хресної Дорого, у мене немає ТТБ я не зможу подивитись :sad: :cry:

А хіба Православна Церква Різдва Христового а не Св. Трійці? Ви не помилились?
Цитата
 

Додати коментар