Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Перша екуменічна молитва у Копичинцях

Вперше в Копичинцях 27 січня 2013 року відбувся екуменічний молебен за єдність українського християнства, що традиційно триває вже 46 років поспіль у Католицькій Церкві від 18 по 25 січня. Богослужіння пройшло у храмі Воздвиження Чесного Хреста (УГКЦ). На цю молитовну зустріч представників різних кофесій запросив настоятель церкви о.Руслан Корнят, який очолює Комісію у Справах Єдності між Християнами в Бучацькій єпархії УГКЦ. На молебні були присутні також о. Любомир Урбанський (УПЦ КП), о. Юрій Василенко (РКЦ) о. Ігор Середа та о. Ярослав Безкоровайний (УГКЦ), а також пастор Андрій Рак (ХВЄ).

Екуменізм – натхнений та керований Святим Духом рух, метою якого є повернення втраченої єдності серед поділеного християнства. Він породжує пошану та довіру до братів з інших Церков, акцентує на тому що спільне, допомагає співпрацювати у різних напрямках: практичних, духовних та наукових.

 

{gallery}2013/sp_mol{/gallery}

Переломним моментом такого мислення у Католицькій Церкві було прийняття двох головних документів ІІ Ватиканського Собору: догматичної конституції про Церкву Lumen gentium та Декрету про Екуменізм Unitatis redintegratio, що породило нову еклезіологію «спільноти» та запропонувало нам новий підхід до партнерського діалогу у відносинах з християнами інших Церков. Папська Рада у справах Єдності Християн проводить богословські діалоги з усіма великими Церквами та Спільнотами, нав’язує тісну співпрацю зі Світовою Радою Церков.

Сьогодні надзвичайно важливо бути спільно з іншими конфесіями свідками Христа, своєю працею та практичними кроками показувати реальні можливості спільної праці, спільного свідоцтва.  

Фото: Тарас Хлібович

Спонсор допису: Цікавитесь можливістю щось продати чи купити? Тоді вам пригодиться доска объявлений одесса у якій це можна зробити ефективно


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 scutum 28.01.2013, 22:15
Де злагода - там перемога!
Цитата
 

Додати коментар