Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 61 гостей на сайті

Реклама

Вистава-реквієм "Свіча пам'яті"

 Чи можливе? Чи таке можливе?

Чи колись повірить чоловік:

Щоб родючі українські ниви

народили 33 рік...

80-тим роковинам голодомору в Україні присвячується: вистава-реквієм "Свіча пам"яті"!

За душі тих, хто загинув у страшні часи голодомору помолімся і схилімо голови перед їх пам'яттю спільно із учасниками вистави, поставленої за п'єсою Богдана Бойчука, котра відбудеться 24 листопада , в неділю, о 16.00 годині в Центрі культури і дозвілля. Постановка Копичинецького народного театру поезії "Слово", режисер - Руслана Савка, завідуючий постановочною частиною - Роман Богоніс, хореографи - Галина Заверач, Василь Ковальчук.

В ролях: Оксана Богоніс,Тарас Гіль,Андрій Яворівський,Марина Пастушок, Ярослав Мацьків,Ярослав Гав'янець, Ірина Шпунярська, Василь Ковальчук, артисти та студійці театру.


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #1 пані Люба 25.11.2013, 11:03
Вчора я не могла довго заснути.... Була на виставі -реквіємі. Вражаюче видовище! Ніколи не думала, що цю тему, тему голодомору, яка є по своїй суті дуже важка, можна так цікаво і художньо "подати". Це - безумовна творча перемога режисера цієї вистави Руслани Савки, котра, в черговий раз довела свій високий професіоналізм. Головні герої, актори Тарас Гіль та Оксана Богоніс - молодці! Браво! Всім вторцям вистави та її учасникам велика ПОДЯКА за ту шану і пам`ять , котру ми віддали разом з ними всім жертвам голодної трагедії 33року.
Цитата
 

Додати коментар