Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 30 гостей на сайті

Реклама

Про Чікаго поговорять за філіжанкою кави у "кав'ярні" музею

Шановні копичани та гості міста, в неділю, 4 березня, о 17.00 годині, Копичинецький музей театрального мистецтва Тернопільщини запрошує всіх на зустріч з людиною, для якої мистецтво фотографії це і мить світопізнання, і мить першовідкриття, можливість переосмислення реального і спілкування з людьми. Гість музею - наш земляк, копичанин, фото-майстер-художник -мрійник пан Тарас Хлібович. Ми гарантуємо вам цікавий авторський супровід фоторобіт, а також діалог на тему "Чікаго - місто контрастів".


Коментарі:

Коментарі  

 
-2 #8 СВ1Й 05.03.2012, 23:09
Все дуже гарно!хотів порадити обєднати то,всьо що написано за останні 7 днів в одну статтю!а то,бачу скоро всі як почнуть писати хто скільки раз на каву ходив і з ким!особисто до статей виложених на сайті немаю все прекрасно,але шо забагато то,недобре

Прошу пана Хлібовича зняти,щось про Копичинці,але в критичному стилі!показати людям як вибачте за слово за.рали це містечко!буде корисно для усвідомлення що маю зробити,щоб так не жити,як ми зараз
Цитата
 
 
#7 Ivan Kuteckyj 03.03.2012, 14:35
Ніразу не ходив до "кав"ярні", але цього разу піду обовязково! Вважаю, що в нас не буде перспективи, як в народу, якщо ми не будемо дивитися, як живуть інші і на себе з боку, також.
Цитата
 
 
+1 #6 pashko 03.03.2012, 11:16
Впевнений, що буде цікава зустріч. Надіюся, буду вдома. А як не буду, то приїду ;)
Цитата
 
 
+2 #5 Shtyk 01.03.2012, 17:01
чому так багато флудерів на сайті! невже вас не цікавить щось поза межами вашого городу? пішли б послухали про світ, подивилися б на нього очима іншої людини.
Цитата
 
 
+1 #4 Peligro 01.03.2012, 09:54
Світ існує і поза Копичинцями. Народ, не будьте примітивними!
Цитата
 
 
#3 Гєнко 01.03.2012, 09:36
Цитую Натюрліх:
Для чого нам Чікаго там все класно в нас своїх проблем хватає. А про Чікаго можна і почитати

Погоджуюся. До чого нам то Чікаго? Краще би про Копичинці шось зняв.
Цитата
 
 
+2 #2 terry_usa 01.03.2012, 09:28
Запрошую усіх, кого цікавить світ в усіх його проявах, хто любить подорожувати, кого просто цікавить, що то за місто Чикаго.
Що ви на цій зустрічі зможете побачити і почути? Найперше - це силу силенну фотографій про Чикаго і не тільки, про його мешканців, про українців, які там живуть. Ви побачите паради, шоу, виставки, концерти, якими кишить місто в літню пору. І все це у вигляді слайд шоу під музику сучасних чикагських і просто американських виконавців. Але найголовніша тема - місце українця, навіть просто жителя Копичинець у цьому світі, маленькому світі, що динамічно зменшується у відстанях.
Радий буду спілкуванню під час показу, вітаються усі питання і теми для розмов. Чекаю!
Цитата
 
 
#1 Натюрліх 01.03.2012, 01:18
Для чого нам Чікаго там все класно в нас своїх проблем хватає. А про Чікаго можна і почитати
Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити