Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 42 гостей на сайті

Реклама

Ремонтували вулицю Богдана Хмельницького

 Як ми і повідомляли раніше на наше місто виділили 300 тис. грн для капітального ремонту доріг, зокрема вулиць Богдана Хмельницького і вул.Шашкевича. Нещодавно були розопчаті роботи на головній вулиці що веде на Калинівщину, згодом ремонт буде відбуватись і на Кутці. До вашої уваги коротенький фоторепортаж із місця подій.

Фото: Віталік Оцел

Споносор допису: Цікавитесь новинами зі всього світу? Тоді вам треба знати про независимость казахстана, це дуже цікаво


Коментарі:

Коментарі  

 
#58 козак Мамай 03.12.2011, 22:52
та шо тут говорити, наш народ ніколи небуде тобі вдячний за щось!
Цитата
 
 
+1 #57 terry_usa 30.11.2011, 07:58
Ого, яка бурхлива активність в коментарях!
Прочитав ці коментарі і щось не зрозумів до кінця.
Зверніть увагу на такі слова - Копичинецька міська РАДА, голова Копичинецької міської РАДИ, сесія міської РАДИ. Бачите, головне слово тут РАДА. Ми хоч живемо в іншій державі, але рудименти Совєтів ще залишилися. Але справа не в політиці, а в суті цих словосполучень, це навіть юридичне питання.
Так, всі ці слова говорять про те, що нема в нас мера за визначенням, а є голова РАДИ депутатів. Тобто, основним органом міської Ради є сесія міських депутатів. Так як депутати виконують свої обов'яхки періодично, збираючись на сесії, то тримачем печатки міста, виконувачем поточних справ в місті, а в ідеалі генератором ідей по утриманні міста в належному порядку є голова міської Ради. Юридично голова міської ради є виконувачем рішень сесій міських депутатів на утриманні бюджету міста. Найголовніші в місті - депутати, які вирішують усі проблеми міста.
З вище сказаного ( як бюрократично це все звучить!) випливає таке - або всю відповідальніст ь за стан справ в місті несуть депутати, або голова міської Ради ( в народі "мер") незаконно перебрав на себе певні повноваження Ради депутатів, в той час, коли депутати дупля не в'яжуть і курять в стороні. Як наслідок, на виборах міської влади населення має в першу чергу дбати про обрання достойних депутатів, юо голова міської ради, по закону, є просто виконавцем волі депутатів, які в свою чергу виконують волю свої виборців.
Всі ці висновки я зробив, виходячи тільки з назви органу, що керує містом. Бачив коментарі від депутатів міської Ради. Поясніть, будь ласка, де я помилився? Яка насправді реальність?
Цитата
 
 
+1 #56 bigfan 29.11.2011, 00:49
Цитую RomF:
Цитую bigfan:
[ В Гусятині є два великі його підприємства, в Хоросткові мінімум три, а в Копичинцях глухо. Ви не задумуєтесь чому так? Такий магнат під боком міг би стати золотою жилою для нашого міста, недарма ж кожен молодий та й не тільки спеціаліст нашого краю мріє у нього працювати.

Прикладом міг би стати КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД!!!

А гумова фабрика, автобаза. Останню Гута і ніби купив, але руху там немає, теж цікаво чому?
Цитата
 
 
#55 RomF 29.11.2011, 00:01
Цитую bigfan:
[ В Гусятині є два великі його підприємства, в Хоросткові мінімум три, а в Копичинцях глухо. Ви не задумуєтесь чому так? Такий магнат під боком міг би стати золотою жилою для нашого міста, недарма ж кожен молодий та й не тільки спеціаліст нашого краю мріє у нього працювати.

Прикладом міг би стати КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД!!!
Цитата
 
 
-2 #54 Старий 28.11.2011, 19:50
Поки ви закінчите коментувати цю статтю, то тих 200 м дороги на Калинівщину точно покриється ямами. Від часу))) Пригадую, коли я ще був депутатом у 2002-2006 роках, то Б.І.Зарембський ,який балотувався з Калинівщини, мало не на кожній сесії хотів постелити дорогу туди. Але ...((()))
Цитата
 
 
+1 #53 jafa1988 28.11.2011, 18:48
Цікаво! чи В.С Пеляк це читає?
Цитата
 
 
-7 #52 Петросян 28.11.2011, 12:44
……………………………………..________
………………………………,.-‘"……………….``~.,
………………………..,.-«……………………………..»-.,
…………………….,/………………………………………..":,
…………………,?………………………………………………\,
………………./…………………………………………………..,}
……………../…………………………………………………,:`^`..}
……………/……………………………………………,:"………/
…………..?…..__…………………………………..:`………../
…………./__.(….."~-,_…………………………,:`………./
………../(_…."~,_…….."~,_………………..,:`…….._/
……….{.._$;_……"=,_……."-,_…….,.-~-,},.~";/….}
………..((…..*~_……."=-._……";,,./`…./«…………../
…,,,___.\`~,……»~.,………………..`…..}…………../
…………(….`=-,,…….`……………………(……;_,,-"
…………/.`~,……`-………………………….\……/\
………….\`~.*-,……………………………….|,./…..\,__
,,_……….}.>-._\……………………………..|…………..`=~-,
…..`=~-,_\_……`\,……………………………\
……………….`=~-,,.\,………………………….\
…………………………..`:,,………………………`\…………..__
……………………………….`=-,……………….,%`>--==``
…………………………………._\……….._,-%…….`\
……………………………..,
Цитата
 
 
+1 #51 Zori__ 28.11.2011, 07:05
Якщо чесно, то я дуже співчуваю моїм землякам. Щиро бажаю, щоб все налагодилося і місто продовжило жити та розвиватися...
Цитата
 
 
-2 #50 Kofeee 27.11.2011, 23:45
Цитую bigfan:
Цитую Zori__:
Цитую Kofeee:
А мене особисто більше цікавить жахливий стан нашого міста. І зрозумійте ж ви нарешті - буде він приймати допомогу тих людей, чи не буде - від того корупція не зменшиться, місто і надалі буде стиратись із лиця землі, а будуть процвітати забиті села. Чужих грошей я не рахую, а от за місто мені чим далі, тим більше соромно. Він один системи не змінить, а от зробити щось для міста має можливість. Якщо він в нас, як ви кажете, шанує закони, то чому ж наше місто так само (або й більше) занепадає, як занепадають інші міста, які закон не шанують! Ви самі ж собі перечите. Повна заміна системи - утопія, а ми тут говоримо про реальні, теперішні справи. Я нічого не маю проти - систему треба міняти - факт, але поки, дасть Бог, це станеться - нас не буде, а наше місто, такими темпами зникне з лиця землі!
А на рахунок позиції: просто складається враження, що вас більше цікавлять чиїсь там гроші, а не Копичинці. Вибачте, якщо це не так, не хочу нікого ображати, але так виглядає з ваших слів...

Кожний громадян зобов'язаний нести відповідальність перед законодавством. Не думаю, що людина, яка надбала гроші шахрайницьким шляхом повинна дістати винагороду - вести бізнес в місті. Мабуть, коли мер не погоджується з чимось - значить є на то причина. Робіть збори і розбирайтеся.
А я зовсім чужих грошей не рахую. Навпаки, радію, коли люди досягають успіху, але ЧИСТИМ ШЛЯХОМ. То не наговорюйте на мене.

Якщо конкретно взяти Гуту, про якого йшла раніше мова, то до нього претензій мало, окрім тих що його машини постійно ганяють містом. Він дбає за своє село, заасфальтував дороги, провів реконструкцію школи і взагалі завжди відгукується якщо його за щось просять. Так, можливо йому і поміг Ющенко, може він і десь і відступав від закону, але він один із зразків сучасного підприємництва. В Гусятині є два великі його підприємства, в Хоросткові мінімум три, а в Копичинцях глухо. Ви не задумуєтесь чому так? Такий магнат під боком міг би стати золотою жилою для нашого міста, недарма ж кожен молодий та й не тільки спеціаліст нашого краю мріє у нього працювати.

100%!!! Повністю підтримую.

Цитую міля:
Кажете місто занепадає,та воно вже давно занепало.Жити тут то всеодно шо закопати себе заживо,перспективи нема ніякої.!!!!!молодь добре робить шо втікає подальше,бо тут нічого вже не світить,і скоро не буде(якшо взагалі колись буде) і всерівно хто при владі.Політикам народ потрібен лише на виборах.а потім вони знайдуть сто відмазок,чому не можуть нічого зробити.і можете довго і нудно тут сперечатися про мера,це нічого не дасть,

Про що і мова "політикам", значить і ви так вважаєте.. А на рахунок мера я б не була така категорична - при іншому мерові ситуація хоч трішки б відрізнялась: відкрили б якесь підприємство і була б хоч якась кількість робочих місць для людей, і була б значно краща дорога - це як мінімум.
Цитата
 
 
+2 #49 міля 27.11.2011, 23:39
Кажете місто занепадає,та воно вже давно занепало.Жити тут то всеодно шо закопати себе заживо,перспект иви нема ніякої.!!!!!мол одь добре робить шо втікає подальше,бо тут нічого вже не світить,і скоро не буде(якшо взагалі колись буде) і всерівно хто при владі.Політикам народ потрібен лише на виборах.а потім вони знайдуть сто відмазок,чому не можуть нічого зробити.і можете довго і нудно тут сперечатися про мера,це нічого не дасть,
Цитата