Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 99 гостей на сайті

Реклама

Міський голова планує провести схід громадян

Найблищим часом міський голова планує провести схід громадян міста Копичинці та громадські слухання по питанню:
1. Звіт міського голови.
2. Про роботу депутатів міської ради, звіт голів постійних комісій міської ради.
3. Про земельні питання.
4. Про дотримання жителями міста “Правил благоустрою в м.Копичинці”.
5. Чи потрібно будувати в місті ще один храм? (По питанню виділення земельної ділянки для будівництва в місті ще одного греко-католицького храму).
6. Про покращення сплати податків підприємцями міста.
7. Інші питання.

Про дату та місце проведення сходу буде повідомлено додатково. За матеріалами сайту: http://kopychyntsi.inf.ua


Коментарі:

Коментарі  

 
#12 Петрович 19.06.2010, 00:20
Мабуть за горами...
Цитата
 
 
#11 bigfan 18.06.2010, 09:55
І де ж той звіт?
Цитата
 
 
+1 #10 bigfan 28.05.2010, 08:16
Цитую Баба Лазаручка:
Та "еліта", як ся говоре, не дай Боже з Івана пана. Та і шо тут підприємців захищати? Дерут народ, як липу. Шо вони податки сплачують відповідно до їх заробку? Коли ся добре розібрати, то можна багато познаходити. Тому ся поробили багачами, а ти бабко працюй все життя і сиди та кукай на мізерну пенсію.
Та і де в Пеляка стане на все грошей? Люди хочут все і зразу. Добре, же так шось для міста зробив і не краде.

Люди, перестаньте мити машини на ставку , не закидайте сміттям, бо ше ся оберне то проти вас.
Ага, щоб таке ся не стало як в Спрінгфілді :lol:
Цитата
 
 
+3 #9 Баба Лазаручка 26.05.2010, 16:51
Та "еліта", як ся говоре, не дай Боже з Івана пана. Та і шо тут підприємців захищати? Дерут народ, як липу. Шо вони податки сплачують відповідно до їх заробку? Коли ся добре розібрати, то можна багато познаходити. Тому ся поробили багачами, а ти бабко працюй все життя і сиди та кукай на мізерну пенсію.
Та і де в Пеляка стане на все грошей? Люди хочут все і зразу. Добре, же так шось для міста зробив і не краде.

Люди, перестаньте мити машини на ставку , не закидайте сміттям, бо ше ся оберне то проти вас.
Цитата
 
 
+3 #8 bigfan 26.05.2010, 13:42
Цитую pashko:
Сподіваюсь, що колись мер і еліта міста дійде консенсусу.

Щось мене та "еліта" зовсім не тішить?
Цитата
 
 
#7 pashko 26.05.2010, 12:03
Цирку того не було би, якби Володимир Пеляк скоріше додумався б створити сайт, де можна щомісячно подавати звіти, або ж навіть довірити інформацію НАМ, бо хоч є запорука того, що її прочитають. Як-не-як, а опублікована інформація таки є запорукою ефективного ведення міського господарства. А коли, звісно, раз на сто років проводиться міське віче без попередніх обговорень і цифр, цирк стане неминучим.
Для себе визначив переваги і недоліки міського господарства:
Переваги:
- утримання землі і споруд на балансі міської ради;
- прокладення каналізації;
- регулярний вивіз сміття з центру міста;
- побудова НЕОБХІДНОГО тротуару по вул. Гусятинська, що веде до другої школи;
- побудова автобусної зупинки;
- підтримка при різноманітних святах, змаганнях, фестивалях, вечірках;

Недоліки:
- конфліктність з підприємцями та іншими політиками;
- не придатні для руху дороги і не оперативне полагодження їх;
- не налагоджена система збору і очистки сміття в парках міста;
- дозволеність мити машини на ставку;
- і сама проблема ставку, який вже ніколи не стане чистим.

Першим і головним недоліком вважаю конфліктність, адже саме вона не дає нормально працювати обом сторонах. Сподіваюсь, що колись мер і еліта міста дійде консенсусу.
Цитата
 
 
#6 Баба Лазаручка 26.05.2010, 10:14
А я надаю перевагу "бідосі" на чолі з Пеляком :-* .
Цитата
 
 
#5 bigfan 26.05.2010, 07:21
І на коли той цирк заплановано?
Цитата
 
 
-4 #4 ira.ivankiv 25.05.2010, 18:31
Мені краще не йти, бо потім дістанеться за свій "гострий" язик, як завжди. Або йти, але заклеїти рот лекопластирем :lol:, бо пропустити таке дійство дуже шкода.
Цитата
 
 
#3 Дьома 25.05.2010, 13:38
що ж, поживемо побачимо. як буду в місті в той час обіцяю репортаж, може і відео буде...
Цитата