Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 153 гостей на сайті

Наша кнопка

Підтримайте Копичинці та розмістіть нашу кнопку в себе на сайті.

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста над Нічлавою

Код:

Погода

Погода в Україні

Реклама

Керівник Гусятинської РДА відвідав Копичинецьке стаціонарне відділення центру соц.обслуговування

Друк PDF

Сьогодні, голова Гусятинської РДА відвідав Копичинецьке стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг Гусятинського району). Тут зустрівся з керівництвом Галиною Бейзер та Оксаною Добровольскою. Підвели підсумки зробленого за рік, що минає. Дякували усім тим, хто постійно підтримує престарілих спонсорською допомогою. На сьогодні на обліку в стаціонарному відділенні перебуває 21 людина.

Також мав змогу поспілкуватися з трудовим колективом та обговорити ряд актуальних питань. Батіг В.С. подякував працівницям за їх щоденну роботу. Зазначив: “Ваша праця є надзвичайно важкою, не завжди вдячною, але ви її все одно виконуєте на совість”. Працюючих цікавило питання оплати праці на наступний рік і сказав: “Кожен на своєму місці має робити свою роботу”.

Сьогодні із робочим візитом у стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування завітав і Копичинецький міський голова Павло Лосик. Він запевнив, що як представник місцевої влади, докладатиме усіх зусиль, щоб установа функціонувала без жодних проблем, щоб стареньким не бракувало ні продуктів, ні одягу, ні тепла, ні уваги. Він відзначив наявність внутрішнього порядку, дисципліни, тактовності працівників та підтримання належного санітарного стану закладу.

{gallery}2015/pet{/gallery}
Оксана Добровольська, яка добре знає потреби підопічних, запропонувала проводити більше культурно-виховних заходів, щоб скрасити буденність людей похилого віку. Оксана Ярославівна відзначила, що постійно відчуває підтримку з боку районної влади. За її словами, відрадно, що посадовці цікавляться проблемами та життям стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування.

Разом з Копичинецьким міським головою Павлом Лосиком роздали стареньким солодощі, які надіслав керівник сільськогосподарського підприємства Володимир Коваль.Учні НВК «ЗОШІ-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці з нагоди свята Миколая усім присутнім подарували невелику святкову програму. Школярі розповідали вірші та співали пісні до Чудотворця. Перед старенькими дітвора демонструвала виставу, в основу якої покладено народну казку про колобка. Дитячі пісні та таночки породжували приємні посмішки та позитивні емоції на обличчях людей похилого віку. Дуже втішно, що у свято Миколая підопічні стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування також відчули радість, адже це дійство є особливе, сповнене любов'ю, турботою та теплом.


Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

 

Соціальне

 

 

Реклама


Каталог веб ресурсів Тернопільщини  Село Мшанець, що на Теребовлянщині Городок підльвівськийВовчинець - між горою і містом село. Історія, опис, мешканці, пам'ятки, світлини села Вовчинця Наше Місто - Івано-Франківськ - Інформаційно-розважальний портал м.Івано-Франківська, новини, анонси, погода, карта спілкування на форумі, фотогалерея культурних подій, календар Стрий.com.ua  Адреси, телефони підприємств, організацій, квартирних телефонів Тернополя і Тернопільської області