Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 72 гостей на сайті

Реклама

Депутати вже вкотре не можуть зібратися на сесію

 Вже кілька разів депутати міської ради ніяк не можуть зібратись для проведення сесії у міській раді. За "детальніше" явка депутатів депутатів на 20 сесію Копичинецької міської ради шостого скликання (2012 р.)

Спонсор допису: Собираетесь строить или ремонтировать ваш дом? Всегда очень много вопросов относительно полов и покрития. Обратите внимание на товары фирмы Stauf, у которой отличная химия для паркета, паркетная доска


Коментарі:

Коментарі  

 
#14 Ira.ivankiv 25.08.2012, 14:27
Цитую Vanesa199013:
знаєте, не депутатам судити хто компетентний у їх засіданнях, а хто ні. нехай не забувають, що їх ОБРАЛИ ті, кого вони називають некомпетентними.
а якщо людина пильнує бізнес чи займається іншою суспільно корисною діяльністю, то нехай робить щось одне, але з толком, аніж робить з себе великого опозиціонера і мецената, а насправді не виконує своїх громадянських обов"язків


Дякую за коментар :-)
Цитата
 
 
+2 #13 Vanesa199013 24.08.2012, 11:25
знаєте, не депутатам судити хто компетентний у їх засіданнях, а хто ні. нехай не забувають, що їх ОБРАЛИ ті, кого вони називають некомпетентними.
а якщо людина пильнує бізнес чи займається іншою суспільно корисною діяльністю, то нехай робить щось одне, але з толком, аніж робить з себе великого опозиціонера і мецената, а насправді не виконує своїх громадянських обов"язків
Цитата
 
 
-3 #12 ira.ivankiv 20.08.2012, 15:20
Цитую Славік Р.:
А решта прогульщиків чиї подруги і дружбани?


Я - Іванків Ірина Любомирівна, депутат 6 скликання Копичинецької міської ради. Мені дуже соромно за такі дурнуваті коментарі копичанина, який не те що не захистить свого виборця, будучи депутатом у майбутньому, але й не скаже розумного слова на підтримку питання, яке обговорюватимет ься на сесіях міської ради. Моя відсутність на сесіях була спричинена відпусткою на цілий робочий тиждень, про що було повідомлено наперед секретаря міської ради. Зверніть увагу, що сесії призначались майже не щодня. Фецак І. має маленьку дитину, а, отже, вона у декретній відпустці. Білик О.І. та Новоставський Б.Я. однозначно мали вагомі причини не бути на цих сесіях.
І на останок: досить мусолити цю дурну тему людям, які і ні на йоту не компетентні у депутатських засіданнях.
Цитата
 
 
#11 KUZMICH 19.08.2012, 09:25
Цитую Славік Р.:
А решта прогульщиків чиї подруги і дружбани?

+100 Дуже влучне запитання. Щоправда відповідь очевидна.
Цитата
 
 
+2 #10 Славік Р. 16.08.2012, 22:20
А решта прогульщиків чиї подруги і дружбани?
Цитата
 
 
-1 #9 Місько 13.08.2012, 16:59
Фецачка це партійна подруга Пеляка то її можна неходити.
Цитата
 
 
+1 #8 козак Мамай 12.08.2012, 20:53
Цитую СВ1Й:
Цитую Славік Р.:
Білик, Новоставький, Фецак і Іванків - пишіть заяви і сладайте свої повноваження !!!

гнати в шию дідвоту

Так женіть... чого не женете?
Цитата
 
 
+1 #7 СВ1Й 08.08.2012, 15:47
Цитую Славік Р.:
Білик, Новоставький, Фецак і Іванків - пишіть заяви і сладайте свої повноваження !!!

гнати в шию дідвоту
Цитата
 
 
+1 #6 Славік Р. 07.08.2012, 14:48
Білик, Новоставький, Фецак і Іванків - пишіть заяви і сладайте свої повноваження !!!
Цитата
 
 
+1 #5 СВ1Й 06.08.2012, 09:19
Перепрошую але це не депутати,це люди з низьким рівнем гідності і моральної свідомості.Неяв ляються тому,що думають про своє корито!а хто так поступає?самі знаєте!Швайна
Цитата