Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Зашків 2011 - Коновальцю 120 років

 Літо в повному розпалі, як і фестивальний сезон. Щоправда в Україні окрім суто музичних фестивалів існують також і фестивалі інших напрямків - скажімо Зашків, котрий традиційно проводиться на честь відомого українського діяча, Євгена Коновальця.Цьогоріч на 120-річницю святкування в Зашків Львівської області зїхалось чимало людей, переважно молоді. Орієнтовно в пік було близько 3-4 тисяч. Село Зашків зовсім не далеко від Львова, проте дуже мальовниче, адже фестивальний майданчик з однієї сторони межує з озером, а з іншої - пагорби. Відбувалось все 19-20 червня, а як саме, читайте далі.

На відміну від тієї ж Обнови, тут майстеркласів практично не було, зате було інше захоплююче видовище - історична реконструкція. Цього разу реконструйовували бій УПА проти загонів НКВС і гестапо. Слід сказати що було все виконано дуже реалістично - тут вам і вибухи гранат, мінометів, стрільба, чудові автентичні костюми тих часів. Дійство тривало доволі довго - близько 2-х годин, але сумувати не приходилось - динаміка подій дуже заворожувала.

Оскільки все відбувалось біля озера то під палючим промінням можна було охолодитись, заскочивши в прохолодну воду.

Якщо говорити про музичну складову, то тут все поділилось на дві частини - денну і нічну програму. У денній брали участь переважно народні колективи, співаки Львівщини і Жовквівського району, а ввечері давали концерт молодіжні гурти.

{gallery}2011/zashkiv2011{/gallery}

Цьогорічний список виконавців був доволі цікавий. Цього вечора на сцені виступали Широкий Лан, Тарута, Vox Populi, 30 паралель ну і хедлайнери Тартак. Завершилось все святковим салютом.

У неділю концерту вже не було - всі розїхались. Але ось тут спіткала невдача - через велику кількість людей вибратись було важкувато, прийшлось йти близько 7 км до траси, котра веде на Львів.

Спонсор допису: Бажаєте розкрутити власний сайт в мережі інтернет? Тоді вам точно знадобляться послуги seo тернопіль, за доступними цінами і відмінною якістю


Коментарі:

Коментарі  

 
#7 Tar.ko 23.06.2011, 13:38
Цитую bigfan:
Трохи є, не вистачає тільки фейсдауна ))), у Бодика схожий стиль

щодо Бодика вірно підмітив))))
Цитата
 
 
#6 Дьома 23.06.2011, 11:53
Цитую bigfan:
Трохи є, не вистачає тільки фейсдауна ))), у Бодика схожий стиль

фейсдаун є, але в мене в блозі ;)
Цитата
 
 
+1 #5 bigfan 23.06.2011, 08:27
Трохи є, не вистачає тільки фейсдауна ))), у Бодика схожий стиль
Цитата
 
 
#4 Tar.ko 22.06.2011, 17:13
Цитую bigfan:
Класні знимки, твоя Дьома робота?

ВІдчувається стиль Дьоми, правда???
Цитата
 
 
#3 Дьома 21.06.2011, 18:21
Цитую bigfan:
Класні знимки, твоя Дьома робота?

так, мої
Цитата
 
 
+2 #2 bigfan 21.06.2011, 09:09
Класні знимки, твоя Дьома робота?
Цитата
 
 
#1 Петросян 20.06.2011, 23:03
ех, кльово було, шкода що поїзд проспав :sad: .
Цитата
 

Додати коментар