Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Раллі, гори, річка, фестиваль – це все Косівщина…

Аби добре і змістовно відпочити, не обов’язково пертися кудись в Єгипти і Туреччини. Не потрібні клопоти з візами, з туристичними агенціями. Не конче відчувати себе білою вороною в російськомовному середовищі, яке горлає по п’яні і встає з колін. 

Варта мати в кишені пару сотень гривень, а то і ще менше, щоб гарно відпочити. Достатньо поїхати до Косівського району, а конкретніше, в Шешори. Звичайно, можна поїхати/піти до інших мість, все залежить від ваших знань місцевості.
Поїхати в Косівщину нас спонукали гонки, а точніше Александров Раллі, яке стартувало в Чернівцях, а фінішувало в Косові. Пару хвилин за комп’ютером, аби зробити акредитацію, яка в майбутньому практично нічого не дала, і вперед, на подолання 135 кілометрової відстані. 

Село Шешори розташоване в кількох кілометрах від районного центру Косів, в якому, між іншим, навчаються копичани. Про цю місцину знають багато наших людей, тому зустріти там знайомих – звична справа. Вздовж села в’ється гірська річка, вода в якій в літню пору нагрівається до непристойних температур. Не вмієш плавати – купайся на глибині в кілька сантиметрів. Хочеш скочити зі скелі з висоти кілька метрів – нема проблем. Хочеш погуляти горами – вперед і дихай глибше. Хочеш подивитися бій Кличка під пивасик – заляйся під величезним телевізором. І то все на відстані 135 кілометрів від Копичинець!
Раллі – це такий вид технічного спорту, у якому за життя фотографів ніхто не відповідає. Про це фотограф підписує відповідні аплікації. Часами буває не по собі, коли на тебе летить бойовий ралійний болід, вихиляючись на гравійній трасі, випльовуючи зі свого потужного організму надлишки палаючого бензину. Але в погоні за ефектними кадрами треба йти на раллійний болід, як тореадор на розлюченого бика. І тоді відчуваєш кайф від роботи, коли в кількох сантиметрах від тебе пролітає гаркаючий Мітсубіші Еволюшн, весь в клубах дорожнього пилу, або коли на тебе летить Субару, яке має бажання злетіти з траси. Один негатив – фотоапарати виглядають так, ніби щойно їх знайшов на обочині. Та й сам не краще виглядаєш…

{gallery}2012/kosiv{/gallery}

А потім на тебе чекає річка!

Косівщина – гуцульський край. Тому не дивно. Що тут багато фестивалів, заварених на етнічних мотивах. На один з таких фестивалів пощастило і нам побувати – це фестиваль гуцульського одягу, весільного вбрання. Про враження від побаченого писати не варта, це треба просто дивитися на власні очі. Або на наші фотографії…

Для зацікавлених у відпочинку в Шешорах спеціально зробив фотографії з оголошеннями про хати в найм. Дзвоніть, цікавтесь, відпочивайте!

P.S. Якщо ви були уважними. То могли запримітити продавців солодкої вати в Косові, які бізнесували і в Копичинцях на день молоді…

Фото та відео Саша та Тарас Хлібовичі


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #2 Stas 12.07.2012, 09:52
Молодці що приїхали до Косова і дякую за файні фотографії з фесту ! Повага!
Цитата
 
 
+1 #1 bigfan 11.07.2012, 23:06
Клас, а фотки дівчат взагалі бомбові
Цитата
 

Додати коментар