Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 24 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

ФортМісія на кордоні

2-4 липня цього року у селі Поповичі, Мостиського району Львівської області вже проходив вдруге фестиваль мистецтв FortMissia. Особливістю даного фестивалю є його географічне положення, адже він фактично розташований на кордоні між Україною та Польщею. Вже так історично склалось що фестивалі відвідують не тільки люди з ближніх місцин, але й так як і ми - з доволі далеких.

Територія фестивалю окрім свого географічного розташування також і унікальна в історичному плані. У навколишніх лісах до сьогодні збереглись фортифікаційні споруди часів 1-ї світової війни. Там де колись лилась кров, зараз сучасне мистецтво.

Загалом фестиваль тривав три дні. Було облаштовано велику сцену - де ввечері виступали різні гурти з України та Польщі, малу сцену - де все було більш експериментаторським, окрім того, протягом трьох днів працювала і театральна сцена, де протягом фесту проводили вистави та інші перформенси. Окрім того вся територія фестивалю слугувала майданчиком і для лендарту, безліч фігур, образів, композицій розкинулось по прилеглих територіях.

І з погодою поталанило - три дні неймовірна спека, і щоб врятуватись приходилось шукати водойми за 5 км. від фестивального поля.

За кілька днів свята на сцені ФортМісії можна було побачити вже таких знаних в Україні як Тартак, Мертвий Півень, Горгішелі, Пропала грамота та інші, а також багато й польських гуртів, котрі нажаль ще зовсім не знайомі українському слухачеві. 

{gallery}2010/fortmissia2010{/gallery}


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 terry_usa 08.07.2010, 02:47
"...також багато й польських гуртів, котрі нажаль ще зовсім не знайомі українському слухачеві..." - це саме той дивний парадоксальний момент, коли наші ЗМІ взагалі нічого не пишуть, не показують про життя наших сусідів-країн, а лише тільки про Росію. Ніби Україна межує тільки з Росією.
Цитата
 
 
#1 bigfan 06.07.2010, 13:34
Круто десь було. Щиро вам заздрю :)
Цитата
 

Додати коментар