Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 57 гостей на сайті

Реклама

Новий Рік 2012 від старшокласників школи №2

Вчора в школі №2 нашого міста відбувся новорічний вечір котрий проводили найстарші учні. Нажаль через одночасне проведення в обидвох школах новорічних вечорів потрапити на обидва свята не випало нагоди. Писати про те як відбулось свято немає змоги, але судячи з фотографій котрі ми знайшли у соцмережах свято вдалось на всі 100%. Отже за "детальніше" фоторепортаж






Коментарі:

Коментарі  

 
#45 Shtyk 30.03.2012, 11:38
ех, ностальгія... наскільки мені відомо, вперше у школах Копичинець образ Сердючки, як ведучої концерту, був зіграний в 1996 році в столовій їдальні 1-ої школи. Камер тоді ще не було у вільному доступі. Можливо у когось є фотки з того вечора? Дуже хотів би на них глянути.
Цитата
 
 
#44 мораль 29.03.2012, 17:16
хочу вам сказати одну річ..від того що ви будете обсирати 2 школу нічого не зміниться...ви думаєте що ніхто не зможе догадатися шо ви були випускниками або ще досі навчаєтеся на 1 школі..та це смішно..слова вам тут ніхто ненадавав..і нікого не цікавить ваші розумні словечка...ми живемо уже в 21 столітті...може уже хватить хапатися за минулі роки....час іде..і нам потрібно бути попереду..я звичайно не кажу про те що потрібно забувати героїв минулого..але ж потрібно бути в той же час хочаб трохи розвиненими...т е що кожний Новий Рік на другій школі розігрують Сердючку це взагалі немає вас інтересувати..я кщо у 1 першою школи немає ніякої фішки яку вона могла б показувати кожного року..немає чого на інших кігті точити...попрош у тут не обсирати нікого..бо це переходить усі рамки..вам що й так війни мало...хочете ще війни школами...поста райтеся усі свої думки тримати при собі..і нічого тут показувати свою тупість і нерозвиненість. ..
Цитата
 
 
#43 козак Мамай 22.01.2012, 14:17
Кофі все з вами ясно!!! небачу смислу вести дальше з вами дискусію...
Цитата
 
 
#42 Рябчик 22.01.2012, 12:55
Ну так звісно вас не переспориш кожен має свою думку , але мене дивує до чого ви тут політику і економіки приплітаєте . невже коли люди вмісті будуть вибачте за слово сратися , економіка України підніметься , а щодо того що ви написали що негативні коменти мають бути і що наш сайт це не гніздечкото , то так народ давайте сваритися , гнати один на одного бо має бути інтрига пльотки, навіть не зважаючи на те що ми є Копичинчани і повинні триматися разом .Так якщо хтось чужий би це писав я не спорю але цеж наше місто і навіщо таке робити ??? щоб читав весь світ наші сварки і говорили О дивіться які в Копичинцях люди , живуть в одному місті і не можуть порозумітися .Давайте вже закінчимо цю безглузду сварку .
P.S.знаю Андрію що Ви знову напишете свою правду , а прокритекуєте мене але кожна людина це особистість і у кожного свої думки )
Цитата
 
 
-1 #41 bigfan 22.01.2012, 10:25
Цитую Рябчик:
Цитую bigfan:
Дорогий Рябчик, чому така неконкретика? То ви хочете на весь світ викрити страшні злодіяння проти рідної школи, то жалієтесь Дьомі на мене що роздуваю тему суперництва, яку насправді почали сами ви «Рябчик 05.01.2012 13:43
Цитую Tar.ko:
A НР без Вєрки ніяк не може пройти...вже 3 рік підряд на неї пародію роблять)))
\
ось бачите з чого починаються сварки і ворожнечі між школами ! для чого таке писати .чим НР. в шк №2 був гірший від шк.№1..?
». Проявіть ініціативу, станьте штатним кореспондентом сайту, викрийте тіньові схеми недобросовісної конкуренції, розкажіть які талановиті учні рідної школи, і тоді ми з гордістю візьмемо вас у «компаньйони», станьте на захист правди, зробіть сайт на 100% копичинецьким, чи далі будете ображатися на критику та мінусики до коментарів?

Шановна Kofeee, поважаю вас за вашу громадську позицію, але якщо я бачу на відео пародію на Вєрку, значить вона була, і якщо мені пригадався випадок із моєї біографії то це теж на видумки зі стелі, тай не вірити ТарКо я не маю права, третій рік підряд Сердючка, то це або брак фантазії, або козирний номер, який завжди на УРА і скасовувати його не маєте права. Це ваш вибір, сам брав участь у подібних виступах і якщо людям подобається то хоч сім раз, головне щоб публіка була задоволена. З іншої сторони завжди знайдеться хтось, кому це не сподобається і ваше діло тоді показати його неправоту, а не ображатися як мала дитина. До речі вище написане стосується також і вас, є що сказати вперед, боїтеся тоді не грозіться бо втрачаєте особисто від мене до себе повагу.
П.С. з 1990 по 1998 також не бачив ніяких утисків з боку інших шкіл, наполеглива праця – ось основна запорука успіху

Дорогий Андрію ви прочитайте уважніше коментар.я нікому не жалівся на вас , що ви роздуваєте тему суперництва шкіл, а просто сказав щоб більше цієї теми не піднімати .це ви її знову розпочали бо як було нище сказано тема була закрита коли ви написали знову свій коментар і знову все почалося .Дьома говорив все давайте не будемо і я думаю що багато хто зним погодився ну але почалось знову , таке життя )Хочу вас сказати взагалі всім користувачам сайту, що хватить сваритися миж є всі КОпичинчани і не залежно яку школу закінчили нас обєднує одне "Місто над Нічлавою "так що пропоную взагалі не писати негативних коментів і все у нас буде добре .Тому ,що кожен з нас має свою правду.Але я вважаю що всежтаки сайт повиннен бути на 100% Копичинецьким .Вибачайте що когось може обідив але я висловив свою думку.

Зрозумійте, світ не шитий розовими нитками. Конкуренція завжди існуватиме хочете ви цього чи ні. Україна і Росія, Копичинці і Гусятин, 1 школа – 2 школа. Конкуренція можна сказати запорука здорової економіки. Я от все розумію, але звідки ви взяли що сайт не на 100% Копичинецький, це навіть образливо. А ваша позиція не писати негативних вігуків не лізе ні в які ворота. Це вам що, четверговий випуск «Гніздечка»? Інтернет тим і виділяється, що кожен може висловити свою думку на рахунок побаченого, а вже яка буде ваша реакція залежить від вас, на коменти типу «#5 мишко 10.01.2012 16:37
Взагалі в 2 школі концерти примітивні роблять, попсово якось. А от в 1 школі дійсно круто було.
» реагувати себе принизувати, якщо хтось не правий, докажи свою правоту, така моя позиція.
Цитата
 
 
-1 #40 Рябчик 22.01.2012, 01:15
Цитую bigfan:
Дорогий Рябчик, чому така неконкретика? То ви хочете на весь світ викрити страшні злодіяння проти рідної школи, то жалієтесь Дьомі на мене що роздуваю тему суперництва, яку насправді почали сами ви «Рябчик 05.01.2012 13:43
Цитую Tar.ko:
A НР без Вєрки ніяк не може пройти...вже 3 рік підряд на неї пародію роблять)))
\
ось бачите з чого починаються сварки і ворожнечі між школами ! для чого таке писати .чим НР. в шк №2 був гірший від шк.№1..?
». Проявіть ініціативу, станьте штатним кореспондентом сайту, викрийте тіньові схеми недобросовісної конкуренції, розкажіть які талановиті учні рідної школи, і тоді ми з гордістю візьмемо вас у «компаньйони», станьте на захист правди, зробіть сайт на 100% копичинецьким, чи далі будете ображатися на критику та мінусики до коментарів?

Шановна Kofeee, поважаю вас за вашу громадську позицію, але якщо я бачу на відео пародію на Вєрку, значить вона була, і якщо мені пригадався випадок із моєї біографії то це теж на видумки зі стелі, тай не вірити ТарКо я не маю права, третій рік підряд Сердючка, то це або брак фантазії, або козирний номер, який завжди на УРА і скасовувати його не маєте права. Це ваш вибір, сам брав участь у подібних виступах і якщо людям подобається то хоч сім раз, головне щоб публіка була задоволена. З іншої сторони завжди знайдеться хтось, кому це не сподобається і ваше діло тоді показати його неправоту, а не ображатися як мала дитина. До речі вище написане стосується також і вас, є що сказати вперед, боїтеся тоді не грозіться бо втрачаєте особисто від мене до себе повагу.
П.С. з 1990 по 1998 також не бачив ніяких утисків з боку інших шкіл, наполеглива праця – ось основна запорука успіху

Дорогий Андрію ви прочитайте уважніше коментар.я нікому не жалівся на вас , що ви роздуваєте тему суперництва шкіл, а просто сказав щоб більше цієї теми не піднімати .це ви її знову розпочали бо як було нище сказано тема була закрита коли ви написали знову свій коментар і знову все почалося .Дьома говорив все давайте не будемо і я думаю що багато хто зним погодився ну але почалось знову , таке життя )Хочу вас сказати взагалі всім користувачам сайту, що хватить сваритися миж є всі КОпичинчани і не залежно яку школу закінчили нас обєднує одне "Місто над Нічлавою "так що пропоную взагалі не писати негативних коментів і все у нас буде добре .Тому ,що кожен з нас має свою правду.Але я вважаю що всежтаки сайт повиннен бути на 100% Копичинецьким .Вибачайте що когось може обідив але я висловив свою думку.
Цитата
 
 
#39 Kofeee 21.01.2012, 23:50
Ні, як я вже казала - кожен з нас залишився при своїй думці.. Тому, погодьтеся, продовжувати цю дискусію немає сенсу, вибачайте, якщо образила... :-)
Цитата
 
 
-1 #38 bigfan 21.01.2012, 23:34
Цитую Kofeee:
З усіма питання звертайтеся до творців сайту:

Тарас Демчук– я електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 063.632.58.06

Пашко Ухач - я електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 097.653.00.78

Андрій Опир – я електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 097.700.64.01/Творці - це хіба не є адміністратори? Андрію, повірте, це вам треба стати об"єктивнішим.... :-|

Я ніколи не був ні адміністратором , ні творцем. Я такий самий користувач як ви, але свого часу мені вистачило сміливості написати ряд статей, які можливо піднесли рейтинг сайту, ну і плюс завжди при можливості відкликаюсь на Дьомові прохання, і мабудь він мене і заніс як контактну особу. Але суть не в цьому, вам що, більше немає що сказати на вищенаведене?
Цитата
 
 
#37 Kofeee 21.01.2012, 23:20
З усіма питання звертайтеся до творців сайту:

Тарас Демчук– я електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 063.632.58.06

Пашко Ухач - я електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 097.653.00.78

Андрій Опир – я електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 097.700.64.01/Т ворці - це хіба не є адміністратори? Андрію, повірте, це вам треба стати об"єктивнішим.. .. :-|
Цитата
 
 
-1 #36 bigfan 21.01.2012, 22:45
Цитую Kofeee:
Шановний Андрію! Якщо я не хочу конкретно тикати пальцем на кожний випадок несправедливих випадів у сторону 2 шк., то це не значить, що їх немає. Щось вам доказувати, розповідати про всі проблеми ставлення РАЙВО до 2-хшкіл не збираюсь з міркувань безпеки - я не маю 100% впевненості у своїй анонімності, тому боюсь зробити ще гірше в першу чергу для школи. Але якщо ви не бачите навіть самих очевидних випадків, які доказують, що перша школа отримує більше багатьох привілегій, не зважаючи на те, що друга школа нічим не гірша, то ви або сліпець, вибачте, або робите вигляд, бо це помітили практично всі крім вас. А на рахунок В. Сердючки, вважаю, що це не є приводом опускати школу, звинувачувати у скупій фантазії і т. д..., якщо вони її показують хоч 10 років (ще й до того у якійсь одній маленькій сценці, бо все свято завжди не складалось лише з В.С.), думаю вас особисто і ще декого це не має хвилювати, значить їм це подобається, і всі це сприймають цілком нормально. А насамкінець хочу сказати, мені теж щось, можливо, не сподобалось з того, що я побачила на Н,Р, вашої школи, але в міру своєї вихованості і з відчуттям поваги до дітей і колективу школи, я не стала це розмусолювати у коментах під статтею, знаючи, що люди старались, вчили, тренувались, вклали свою душу, свою фантазію у виступ, їм це буде вкрай неприємно і образливо читати, тому краще притримати свою критику при собі, а ви ,очевидно,будучи при цьому адміністратором сайту м.КОПИЧИНЦІ, а не звичайним користувачем сайту, про таке не подумали, бо схотіли плюнути у "чужий город" мовляв "ось які ви, нічого не змогли придумати, а от наші......", хоча ви мали б, наголошую, нейтрально описувати події міста, як адміністрація сайту МІСТА,пропоную вам з таким підходом перейменувати сайт Копичинець у сайт Гімназії1,і взагалі, це безперспективна дискусія, я вам нічого не докажу, бо ви судите суб"єктивно та упереджено через окуляри учня 1 школи, вибачайте ще раз, якщо образила.

Хто опускає вашу школу, ви думаєте що говорите? Я лише підтримав свого друга Тараса, який замітив факт. Це по-перше. І звідки ви взяли що я адміністратор сайту, і перша школа це «наші». Як було що сказати, то я казав, не зважаючи перша школа це чи друга. Ви мені пальцем тикніть де я зробив різницю, а тоді звинувачуйте. Завжди знайдуться такі, які приписують сайт до певного табору, раніше Дьомі закидали що він про«Свободівськ ий», ви тепер, що це ресурс гімназії, маячня це все скажу я вам. Ви насамперед станьте об’єктивною, навчіться сприймати критику, посміливішайте, і все у вас вийде. Чи може давайте заборонимо будь-які негативні коменти, щоб нікого не образити і тоді всі будуть щасливі. Українське телебачення, Янукович батько України, а Азаров мати. Всі думки з приводу побачених відео з обох вечорів я тримаю при собі, бо насправді нічого поганого я там не побачив, діти співають, декламують, все на рівні.